Náhradní díly Dacia

Dacia se v posledních letech stala populární značkou automobilů. Automobily Dacia si oblíbili především lidé, kteří preferují nízkou pořizovací cenu vozu. Tento požadavek Dacia naprosto splňuje. Další výhodou je levný servis Dacia. Náhradní díly Dacia jsou dostupné za nízké ceny. Jezdit vozem Dacia je chytré, a navíc finančně efektivní řešení. Autorizovaný servis vozů Dacia má sídlo v Praze na Zličíně. Provozovatelem je největší autorizovaný prodejce vozů Dacia v ČR.1(1)

Dacia je spolehlivé a levné auto

Servis Dacia nabízí nové a ojeté vozy Dacia. Společnost uspokojí všechny zájemce o značku Dacia. Dostupné jsou všechny modely. V nabídce jsou například modely Sandero, Logan, Duster, Lodgy, Dokker a Logan MCV. Samozřejmostí je zajištění výhodného financování vozu. Dacia Logan je v nabídce už od 2584Kč měsíčně. Zajímavá je záruka vozů Dacia. Na tyto auta platí záruka až 3 roky. Záruka se uplatňuje v autorizovaných servisech. Jedním z nich je Servis Dacia v Praze.

Servis Dacia

Servis Dacia má v nabídce levné náhradní díly Dacia a další spektrum služeb. Poskytuje servisní činnost, specializovaný pneuservis, prodej náhradních dílů a příslušenství. O vozy se starají vždy zkušení mechanici. Při opravě jsou použity pouze originální náhradní díly Dacia. Další zajímavou službou je půjčovna vozidel. Výhodou je nízká cena servisu. Servis Dacia pravidelně vypisuje různé cenové akce. Během servisu může zákazník využít zapůjčení náhradního vozu.

Spokojení zákazníci

Nízká cena a kvalita servisu přináší mnoho spokojených zákazníků. Zákazníci jsou jednotlivci a firmy. Servis Dacia poskytuje vysoce profesionální služby. Klientům šetří peníze a čas. Objednání servisu je k dispozici online. Každý si může vybrat objednání přes internet a telefon. Elektornický formulář je velmi jednoduchý. Servis Dacia se snaží vyhovět každému požadavku.