Závislost nebo pokušení? – Hazardní hry

Závislost nebo pokušení? – Hazardní hry

Řešíte nedostatek peněz, či si jenom chcete zvětšit své finanční bohatství, a to prostřednictvím výherních automatů, pokeru, rulety a dalších hazardních her? Pak je ovšem dobré se zamyslet, zdali tím skutečně vyděláte, anebo jestli kvůli tomu spíš nepřijdete o střechu nad hlavou.

Pokud si to můžete dovolit a hrajete tyto hry pro zábavu, pak je to do jisté míry v pořádku …pokud ovšem do těchto her investujete své veškeré finance a doufáte v lepší zítřky, můžete přijít o všechno a ještě budete mít problémy až do konce života.

V nejlepším přestat

Pokud jste hráči hazardních her, zvažte, kam až můžete zajít – pokud se Vám podařilo vyhrát několikrát po sobě třeba i větší sumy, rozhodně to neznamená, že jste nejlepší – mohlo to být proto, že byli soupeři méně zkušení, zrovna nebyly dobré karty, anebo prostě jenom neměli štěstí.

Platí zde, že minulé výhry nejsou zárukou těch budoucích, takže je lepší nikdy nevsázet do hry vše, co jste vyhráli – pokud prohrajete, přijdete o všechno. A pokud vyhrajete výrazně více, než s kolika jste hrát přišli, raději své hraní ukončete.

I když máš problémy, hraješ dál …

Hrajete už tak dlouho, že z toho máte problémy, které Vám pomalu ale jistě přerůstají přes hlavu a Vy už si nevíte rady? Rozhodně nevytloukejte klín klínem …dalším hraním si své problémy akorát zvětšíte a vše bude ještě horší. Namísto toho si najděte slušnou práci a máte-li velké dluhy, volte raději půjčku od banky, než od lichvářů. Dnes poskytuje velká spousta finančních společností půjčky i bez dokazování příjmů.

Heren stále přibývá

I když peněz ubývá a problémů přibývá, dnes je stále častější otevírání heren …v posledních letech počet heren výrazně narostl a lidí, kteří využívají „jejich služeb“ stále přibývá …faktem ovšem je, že i když jednou za čas někdo vyhraje, majitelé heren mají stále vysoké výnosy – a to nejenom díky hazardním hrám, ale i díky konzumu alkoholu, který při hraní těchto her výrazně stoupá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *