Na HR konferenci se potkáte s Romanem Šmuclerem

Největší událost letošního roku pro HR manažery a všechny ostatní zájemce o obor lidských zdrojů se blíží. Program každoroční velkolepé konference už je kompletní a mezi přednášejícími se objeví také Roman Šmucler.

crystal710 / Pixabay

Vzdělávací organizace MotivP pořádá každoročně velké množství konferencí v různých městech po ČR a Slovensku. Podzimní HR konference však patří k těm nejlepším a nejdéle připravovaným. Program vždy stojí za to, stejně jako seznam přednášejících.

Letos to bude o sdílení

HR konference 2016 nese téma Od sdělování ke sdílení. Mluvit se bude o tom, že pro dnešní firmy je výhodnější orientovat se spíš na spolupráci než na soupeřivé strategie kdo s koho. Ale nepůjde jen o byznysové prostředí. Jako tradičně se budou principy předvádět na různých oborech, však i sami řečníci se pohybují v rozmanité škále oblastí. Ukázkovým příkladem je právě Roman Šmucler.

Muž s neuvěřitelně širokým záběrem

Většina Čechů ho zná z televizních obrazovek a jen málo diváků ví, že je ve skutečnosti lékař a také podnikatel. Roman Šmucler vystudoval stomatologii a dodnes v této oblasti působí. Přednáší po celém světě, publikoval několik monografií a článků, a to nejen z oboru zubního lékařství. Sám totiž založil společnost Asklepion Holding zaměřující se na inovace v medicíně a propaguje rovněž estetické a laserové zákroky. Moderování televizních pořadů (Chcete být milionářem, MISS, Nejchytřejší Čech a další) je spíš jeho koníčkem.

Nejde vám do hlavy, jak může být úspěšný na tolika frontách a jak to všechno stíhá? Určitě i na to dojde řeč na HR konferenci 2016, kde bude přednášet na téma sdílení uvnitř firmy.

Co dalšího se na konferenci bude dít?

Přesný program konference už je rozepsaný na webu MotivP. Mimo jiné vystoupí třeba Lucie Tvarůžková z projektu Zonky – lidé půjčují lidem či Tomáš Šebek z Lékařů bez hranic. Pochopitelně nechybí obědové přestávky a pauzy na kávu, které slouží k výměně dojmů s ostatními účastníky.

HR konference 2016 se koná 24. – 25. 11. v Brně. Předpokládaná účast už je dávno překonána, zájem je obrovský. Lákadel je totiž hodně.<–NoAds!–>