Lži o sexu

Lži o sexu

Tohle je téma, o kterém se baví občas, nebo téměř denně opravdu každý, ale proč to tak je? Proč když vyprávíme svým kamarádům o sexu s partnerkou, tak neříkáme úplně pravdu a spousty věcí si přikreslujeme? Vymýšlíme si, jak partnerka sténá, jaké polohy jsme s ní vyzkoušeli, co všechno byla pro nás ochotná udělat…

Je to tím, že nejsme tak spokojení, proto musíme alespoň trochu pozměnit fakta? Nebo to je snad tím, že chceme překonat své kamarády a ukázat jim že jsme v sexu nejlepší?

Kdo lže víc?

Autor obrázku: Gideon

Nebude pro vás žádným překvapneím, když uslyšíte, že je rozdíl, jak lžou o sexuálních hrátkách a zkušenostech ženy a jak muži. Muži o sexu lžou více, představy jsou v mnohém bujaré, technické a pestřejší.

Ženy si také občas něco nepřikrášlí, ale ne tolik jako muži a taky jich není tolik, které by o svých mužích a přítelech vyprávěly báchorky a vymyšlené peprnosti. V poměru je to asi 75 % k 25%. Jen jeden muž ze čtyř nemá potřebu chlubit se něčím, co nezažil a jen každá čtvrtá žena si vymýšlí před svými kamarádkami.

Taky ve věku je rozdíl. Největšími vypravěči jsou mladíci, nezkušení kluci, kteří chtějí oslnit své okolí. Zkušení „kovbojové“ už nemusí soupeřit, jsou to jen výjimky. Ti se zase spíše chlubí nadměrnými počty „ulovených kousků“, nebo nadměrnou velikostí svého penisu.

Proč?

Muži celkově si navzájem rádi dokazují. To že jsou lepší ve sportu, to že mají víc síly, víc peněz, lepší auto, rychlejší postřeh, víc zameškaných hodin, levněji koupený dokonalý kousek… A pokud jde o sex a postel, je to o to horší protože tam musejí být přeci nepřekonatelní a nemůžou kamarádovi vyprávět: Hele, dnes se mi nepostavil. nebo: Sorry, jsem usnul, ještě než něco začalo.

 

Naštěstí pro všechny, úspěšné i ty méně úspěšné, spokojené i nespokojené, ženám jsou naše lži ukradené. Jde jim především o to, jestli je máme rádi a ne, co si vymýšlíme a jak moc si „přibarvujeme“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *