Zahrajte si Exit Room v reálném životě

By: dan paluska

Chcete si užít zábavy a napětí? Jste hraví a máte rádi adrenalin? Pak je Exit Room pro vás jako dělaná.

Jde o zcela nový druh zábavy v Praze. Nechte se zamknout do hotelového pokoje. V tomto pokoji se stala vražda agenta CIA. Vy budete mít hodinu na to, abyste tuto vraždu vyřešili. Je třeba rozluštit kódy, hlavolamy a logické úlohy. Musíte pracovat v týmu, abyste otevřeli v limitu, který bude 60 minut, i ten poslední zámek, který povede z pokoje ven. Vezměte přátele a nechte se pohltit skvělou hrou. Otestujte své schopnosti a užijte si spousty zábavy, která se pro vás přichystá.

Nechte se zamknout do hotelového pokoje a snažte se v týmu vyřešit vraždu agenta CIA. Lostrrooms dal reálný život online hře Exit Room. Za jednu hodinu budete muset rozluštit vše, co na vás bude nachystáno. Přichází za vámi živá, interaktivní hra, která je velmi dobrodružná a je vhodná pro 2 až 4 hráče. Ve hře najdete spousty výzev.

Hra se hodí také pro Teambuilding. Vyzkoušejte vaši bystrost a váš postřeh a zjistěte to, jaké je být detektivem. Dostat se ven není vůbec jednoduché. Místnost je totiž plná jak obyčejných, tak i neobyčejných předmětů. Díky bližší analýze se dostanete ke svobodě. Je třeba dešifrovat kódy, vyřešit logické hádanky a použít i to, co se zdá být nepoužitelné k tomu, abyste hru dokončili.

Otestujte své týmové schopnosti v neobvyklém prostředí. Budete nuceni řešit různé hádanky a hlavolamy a to jen proto, abyste se dostali ven. Tato hodina pro vás bude hodinou výzev a získáte mnoho zkušeností. Čeká vás zábava, jakou jste nikdy nezažili.

Pojďte se s kamarády bavit na místo, které je plné nejasností a vy je budete muset odhalit. Nechte se zavřít do pokoje a hledejte odpovědi na otázky proto, abyste z něj mohli uniknout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *