Tipy na hezký večer s partnerkou

Tipy na hezký večer s partnerkou

Nebaví vás to stálé tlachání o ničem? Jediné co se svou partnerkou děláte, je sezení u televize a u toho pojídání nezdravé stravy? Chcete si užít večer netradičně a zároveň se pobavit?

Nikdy není od věci, zkusit něco jinak, začít žít jinak. A to se týká i mezilidských vztahů. Pojďme zhlédnout některé tipy, které vás můžou inspirovat.

Autor obrázku: Tim Lucas

Jídlo, které se stane radostí

Výborné jídlo je vždy výhra! Buďto připravte nějaké neobvyklé menu s romantickou atmosférou a tím svou parnterku mile překvapte, ne-li šokujte, pokud k plotně normálně nechodíte a pak už celý večer věnujte jen sobě.

Pokud si na vaření netroufáte, zajděte do nějaké nevšední restaurace – výborným příkladem je restaurace, kde se hovoří cizím jazykem, nebo kde vám připraví jídlo, které jste ještě neochutnali. Budete mít o zábavu postaráno a také zažijete nové a skvělé zážitky.

Nebo jste opravdový vyznavači domácí kuchyně? Tak pojďte vařit spolu. Uvidíte jak jste náramně sehraní a dovede si poradit v každé situaci.

Nevšední věci a zážitky udrží vztah. Jsou nesmírně důležité.

Večer a odpočinek

Chcete si po vydatné a pestré večeři odpočinout? Co se takhle zkusit společně ponořit do horké vany plné bublinek a vůní? „Jen“ relaxovat, umívat se a projevovat svou lásku k druhému? Je to daleko lepší nežli koukat na filmy anebo se nudit u počítače a nemluvit spolu. Nemyslíte?

Radovánky

Už jste zašli do komediálního klubu, divadla či do kina? Anebo zpívali karaoke? Vyzkoušejte vinný bar, cukrárnu. Cokoliv na co jste neměli čas, nebo vás nenapadlo tam zajít… Možnosti jsou neomezené, záleží jen na vašich kreativních schopnostech.

Autor obrázku: apparena

Adrenalin neuškodí

Pokud by se vám zdálo výše zmiňované málo zábavné, můžete vyzkoušet nějaké adrenalinové sporty. Kupříkladu seskok padákem, let letadlem a nebo spojit adrenalin s romantikou a zkusit let balónem. Spousta žen má taky ráda jízdu silným autem.

Nebo zkuste lukostřelbu, často mají ženy lepší mušku, klidnější mysl! Westernové městečko vám nabídne lekce v lovu lasem, práskání s bičem, zmiňovanou lukostřelbu a spoustu jiných netradičních sportů. To byste však nestrávili příjemnou činností jen večer, ale i část odpoledne.

 

Nezapomínejte na to, že co děláme je z velké části radost pro to, že máme s kým. Užívejte si každou chvilku a nezapomínejte na to, že se máte rádi. To je hlavní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *