Stahujte soubory bez omezení rychlosti

Všichni občas potřebujeme odněkud stáhnout nějaký větší soubor. Může to být film, celá řada oblíbeného seriálu, album metalové skupiny či instalační soubor. Přitom není výjimkou, že na stažení filmu či Windows 7 musíte čekat třeba dvě hodiny. To člověka nepotěší.

blickpixel / Pixabay

Málokdo přemýšlí o tom, jak se za dvě hodiny bude chtít podívat na film, nebo za tři hodinky přeinstaluje sestře notebook. Tyhle věci prostě potřebujete ihned bez čekání. A na to přesně spoléhají portály typu Uloz.to, které ví, že uživatelé si rádi zaplatí za vyšší rychlost stahování, když budou něco potřebovat rychle. Ale proč byste to dělali?

Na xShare.cz se stahuje zdarma

Téměř nikdo neví, že existují i bezplatné alternativy. Například na webu xShare.cz nahrává i stahuje zdarma každý, kdo se zaregistruje. Neplatí se žádné kredity ani paušální poplatky, není v tom žádný háček. Počet nahraných souborů možná není tak veliký jako na známějších portálech, ale to se brzy změní. Je jen otázkou času, kdy se mezi lidi dostane zpráva, že za rychlé stahování se nemusí platit.

xShare.cz nabízí ještě několik ne úplně typických funkcí. Nejvíc propracované je stahování video souborů, právě o ty je také největší zájem. Lidé často stahují filmy, a tak se určitě hodí vědět, v jaké jsou kvalitě. xShare.cz má pro to své značení – modrá značka poukazuje na HD Ready, červená označuje Full HD.

Film za čtyři minuty?

Je to možné. Rychlost stahování je neomezená, takže teoreticky by se dal film stáhnout třeba za pár vteřin, jenže vás omezí vaše připojení. Na straně portálu žádné limity nejsou, tím, co určuje výslednou rychlost, je vaše internetové připojení. Průměr se v ČR pohybuje okolo 10 Mb/s, což je rozhodně o dost víc než dostanete na Uloz.to a podobných portálech bez zaplacení.

Chcete to vyzkoušet? Zaregistrujte se na xShare.cz a sledujte, za jak dlouho se vám stáhne velký soubor.