Pánské plavky 2014

Mnozí muži na módu nehledí, nebo aspoň ne v takovém množství jako ženy. Muži si prostě vyberou rychle, podle toho, co se jim libí a jak se v tom cítí pohodlně. Je pravdou, že je to nejlepší přístup, avšak někdy je dobré podívat se co je teď in, aby ho pak na koupališti lidé neobhlíželi jako zastaralý model.

Jaké plavky se teď nosí?

Přestože plavky, které střihem připomínají slipy, jsou už dávno zastaralé a uvidíte je opravdu jen na těch starších mužích, kteří jsou na to zvyklí, tak jde do módy opět trochu kratší střih. Bylo zvykem, že páni nosili plavky dlouhé až ke kolenům, čímž nic nezkazí ani toto léto, avšak pokud si koupí plavky o něco kratší, tak určitě neudělají chybu. A podobně je to s volností. Mnozí jsou zvyklí na plandavé plavky, které mohou být, ale pokud si pořídí plavky, které přímo přilnou k pánskému tělu, tak udělají daleko větší bum do světa módy.

Jaké by měly mít moderní plavky barvu?

Jak bývá zvykem, že si muž vybere plavky tmavé, aby co nejrychleji uschly anebo, že jsou méně nenápadné, tak na to letos musí zapomenout, protože čím nápadnější bude, tím modernějším se stává. Protože letošní léto je léto barev – ani muž se nemusí bát kanárkově žluté či růžové, levandulové anebo bledě modré. Samozřejmě, že plavky nemusí být jednobarevné, naopak pokud se na plavkách vystřídá více barevných kombinací, tak zazáříte.

Mají být plavky jednoduché anebo se vzory?

Mnozí muži nemají vzory na plavkách rádi, a pokud si nějaké vyberou, tak pouze nějaký jednoduchý proužek, nevadí, protože pokud budou mít pestrobarevné plavky, tak vzory nepotřebují. Pro ty, kteří jsou odvážnější a nebojí se obléct trochu extravagantní plavky, tak doporučuji plavky s africkými motivy, protože právě tyto motivy jsou toto léto vysoce módní. A pokud se nebojíte opravdu ničeho, tak vyzkoušejte plavky s motivem květin a podobně, lidé se na vás nebudou koukat jako na homosexuála, ale jako na módního znalce.

Čím se mám při výběru řídit?

Tomu, co vám vyhovuje. Někdo dá raději přednost svému vlastnímu pohodlí a spokojenosti a vybere si plavky bez ohledu na to, zda jsou moderní či ne, ale najdou se i takoví muži, kteří mají více odvahy anebo třeba humoru a nebojí se koupit moderní plavky ani, pokud jsou poněkud extravagantní. Záleží na povaze člověka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *