Kvalitní olivový olej je základem zdravého životního stylu

Kvalitní potraviny jsou základem dobrého jídla. Vsaďte na jistotu a nakupujte i vy potraviny od společnosti Pemap. Kvalitní jídlo je základem zdraví.

Olivový olej Terra Creta

Nejenom do studené kuchyně je olivový olej vhodný. Dá se použít i na vaření, jenom jeho maximální teplota se liší od oleje obyčejného.

Tento druh oleje patří do skupiny super extra virgine. Je za studena lisovaný z odrůdy oliv zvaných Koroneiki. Tyto plody jsou ručně trhané.

Tento produkt má krásně zlato-zelenou barvu, má skvělou chuť i aroma. Dokonce byl ohodnocen jako nejlepší olivový olej roku 2005.

Každý kuchař – ať už je, nebo není profesionál – jistě rád vaří chutná a kvalitní jídla, která svou kvalitou potěší každého strávníka.

Základem takovýchto jídel jsou především kvalitní suroviny. Pokud si chcete udržet zdravý životní styl, je nutné se správně stravovat.

Pokud smažíte nebo používáte olej do salátů, je opravdu vhodné použít kvalitní produkty, které příliš nezatěžují vaše zdraví. Olivový olej je známý především ze středomořské kuchyně. Nemusíte ale jezdit do Řecka, abyste si vychutnali tu pravou chuť kvalitního panenského oleje. Konzumace oleje vyráběného z oliv je dokonce považováno za zdraví prospěšné. Obsahuje totiž mono-nenasycené mastné kyseliny a vitamín E. V přírodním léčitelství je tento olej také velmi oblíbeným přípravkem.

Pemap s.r.o.

Společnost Pemap nabízí nejenom kvalitní potraviny, ale také široký sortiment cukrovinek. Díky ní dostáváme chutný sortiment z různých koutů světa.

Pokud jste tedy zatoužili po zdravějším životním stylu, chcete oživit svoji kuchyň a vaření, vyzkoušejte olivový olej Terra Creta.

Společnost Pemap nabízí produkty dovážené ze zemí jako je Řecko, Bulharsko, ale i Slovensko. K dostání jsou zde i kvalitní české výrobky všeho druhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *