Sex na prvním rande, ano či ne

Samozřejmě, že se to může stát a není to vůbec ojedinělé! Sex na prvním rande prostě může proběhnout. Ale je samozřejmě lepší si nějaký ten čas počkat a nejprve se lépe poznat. Pokud jste ale tak vyprahlí vášní a láskou, že na to hned vlítnete, proč ne. Pokud to chcete oba, neměl by v tom být žádný problém. Jiný pohled na sebe vrhnete, pokud jste žena a jiný pak pokud jste muž. Pokud podlehnete na prvním rande, můžete se jevit jako lehká žena, která s tím skončit, že skončí s někým v posteli, nemá žádný problém. Pokud jste muž, tak až tak divně vypadat nebudete. Tomu věřte.

Ženy sex na prvním rande nechtějí právě proto, aby si je muž ihned nezaškatulkoval  mezi lehké dívky, a muži se tomu vyhýbají z toho důvodu, aby nevypadali nadrženě. Většinou se však vše zvrtne v místě, kde se pije alkohol, to znamená v barech a na diskotékách, kde se většinu v tu chvíli nic neřeší a nemyslí se na to, jak budete vypadat před dotyčným následující den. To už pak bývá často dost pozdě. Správné je nejspíše to, prohloubit nejprve citovou vazbu mezi mužem a ženou a pak teprve skončit v posteli. Ne vždy to tak ale takto funguje.

Je na každém jak se rozhodne a jak to zrovna cítí. Pokud se na určité věci dohodnou oba a oba jí opravdu chtějí, pak by neměl být problém v ničem. Je ale velmi důležité to, aby to oba skutečně chtěli a nedocházelo pouze k tlaku z jedné strany. Pak je to špatně. Lepší je samozřejmě nejprve se lépe poznat a vědět, že tento člověk, se kterým se chystáte do postele, vás skutečně přitahuje a chcete jej. Může jít samozřejmě pouze o sex na jednu noc a to je zase otázka úplně jiná. Jestliže ale chcete být s daným mužem déle, raději si jej nejprve proklepněte a poznejte jej lépe, než opravdu dojde na milostné hrátky. Těch si pak ve vztahu užijete ještě dosyta. Není nač spěchat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *