Proč tolik milujeme ženy v našem oblečení?

By: ODiN

Také se vám stalo už to, že se vaše partnerka oblékla do vašeho trička, košile, či trenýrek a že v tom vypadala neuvěřitelně sexy? Máte pocit, že byste ji v tomto viděl raději, než v erotickém prádle? Ale proč tomu tak vlastně je? Vždyť kdyby se oblékl muž do trička a kalhotek své partnerky, tak by vypadal více než trapně a byl by akorát tak pro smích. Proč si tedy ženy mohou dovolit i mužské svršky a ještě jim to tolik sluší?

Žena oblečená v mužském prádle vyvolává v muži doslova touhu po tom, aby se s ní vrátil opět do postele a ženy to moc dobře vědí, a proto se také velmi rády do pánského oblečení oblékají. Partnerky se v tomto oblečení cítí jak pohodlně, tak i sexy, a proto jej rády nosí. Pánské trenýrky jsou pro ně tím nejpohodlnějším pyžamem, které velmi rády vymění za nepohodlná a upnutá tanga.

Co ale na své partnerce nikdy neuvidíte, jsou slipy, nebo vytahané zaprané staré spodní prádlo. Určitě si tedy do svého šatníku zařaďte pěkné moderní trenky, které budou vaší partnerce pohodlné a za to se pak můžete kochat pohledem na ni, když si je na sebe oblékne. Dbejte na to, aby sáhla po spodním prádle, které je čisté, abyste se nemusel stydět za nějaký peprný trapas. Raději si spodní prádlo ještě před tím pořádně zkontrolujte, nebo ji nasměrujte do vaší skříně pro prádlo nové.

Nechte se pak unášet příjemným a milým pohledem na ni ve vašem oblečení, protože je opravdu na co koukat.

Určitě by však mezi vašimi postavami ale neměl být výrazný váhový rozdíl, protože by se do vašeho prádla buď nemusela vejít, nebo by jí mohlo padat. Máte-li ale postavy podobné, pak se klidně dívejte na to, jak se do vašeho prádla vaše drahá obléká. Určitě se vám v něm bude líbit a stoprocentně bude vypadat neuvěřitelně sexy. Nechte se překvapit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *