Máte mindrák z velikosti vašeho přirození? Zvětšení je nasnadě i bez zásahu chirurgů.

Co si budeme povídat, drtivá většina lidí není spokojených se svým vzhledem. Ženy řeší svá prsa a pozadí, muži zase velikost penisu, šíři ramen, svoji výšku,… Je to v celku normální, každý chce na sobě něco jinak, než jak mu bylo dáno do vínku. Ovšem pokud dochází k „mindráku“ z toho či onoho „nedostatku“, je důležité informovat se, jak je možné si pomoci a stát se spokojeným.

Madeinitaly / Pixabay

Jestliže vás zajímá návod, jak zvětšit penis, určitě čtěte dál. Budete překvapení, jak je to snadné s pomocí pouhého extendru.

Praktický pomocník, který vám pomůže za pár týdnů

Většinou se obáváme jakýchkoli lékařských zásahů. V případě zvětšení penisu se muži obávají, aby jejich mužství nevypadalo jinak, nepřirozeně, aby nedošlo k poškození nebo omezení funkčnosti a to jak co se potřeby vyprazdňování týče, tak z pohledu sexuálního.

Tomuto všemu předejdete, jestliže budete používat přípravek Phallosan forte. Jde o německý mechanický natahovač, který se prodává nejen v Německu, ale i v Rakousku a Švýcarsku. Díky jeho úspěšnosti je dokonce v Německu proplácen zdravotními pojišťovnami.

Zajímají vás fakta? V klinické studii došlo k průměrnému prodloužené o 3,6cm bez erekce a 2,9cm při erekci. Studii podstoupilo 36 klientů a extendr používalo 6 hodin denně 5 dnů v týdnu po dobu 6 měsíců. Ke zvětšení penisu došlo u všech 36 klientů, úspěšnost tedy dosáhla krásných 100%.

Jak to vše funguje?

Phallosan forte stálým tahem natahuje tkáně topořivých vazů a těles, jimiž je penis uchycen. Jde o ortopedický elastický pás, který se pod tlakem upne na penis a tahem ho zvětšuje. Při používání je pohodlný, je certifikován jako zdravotnická pomůcka první kategorie.

Nyní již víte, jak na zvětšení penisu snadno a rychle. Pořiďte si vyzkoušený a osvědčený extendr a uvidíte, že budete se svým přirozením už za pár týdnů mnohem spokojenější.