Jak si najít čas pro milenku

Pokud jste si pořídil milenku, pak s ní budete chtít jistě trávit nějaký ten čas, který budete chtít věnovat jen a jen jí. Abyste se doma kryl a vaše žena nic nepoznala, musíte to dělat fikaně a nebýt mimo domov až tak mnoho.

Jak se s tím poprat?

Najděte si koníček, který zabere více času, kdy trochu z tohoto času uberte pro svou milenku. Doma musíte vypadat velmi věrohodně a tak třeba jen tak na oko, před odchodem za milenkou zavolejte příteli a sdělte mu, že už vyrážíte, ať počká před fitnessem, kurtem, saunou, volejbalem… Prostě předstírejte, kamuflujte, lžete, a pokud je to nutné tak i zatloukejte.

Buďte velmi obezřetní a nenechte se nijak propálit. S milenkou se sejděte v blízkosti místa, na kterém skutečně máte být, abyste měli auto na očích, pokud pojede někdo známý okolo. Čas na milenku je drahocenný, a proto je každá minuta v tomto případě drahá. Pokuste se být tedy v kontaktu alespoň po telefonu, když to reálně nejde až tak často. Pozor však na psaní, nebo telefonování u vás doma. Tam si raději telefonování a psaní zakažte, může to být velmi riskantní a snadno se tak můžete propálit. Pokud chcete milenku utajit, pište si s ní jen v momentě, že nemáte manželku na blízku.

Výborné je, když víte, že vaše žena má také koníčky, které navštěvuje pravidelně, a vy právě v této době můžete využít čas k tomu, abyste se se svou milenkou sešel a užil si sex. Dobré je také využít čas, kdy je vaše manželka v práci. Dobré je, pokud dělá na směny a úplně nejlepší je, pokud pracuje i v noci.

Ne každý muž však má takové štěstí a tak musí neustále něco vymýšlet, aby měl čas jak na manželku, tak i na milenku. Dávejte si velký pozor na to, aby vás někdo nenachytal, a abyste se opravdu scházeli inkognito. Velmi byste tak celou situaci zkomplikovali a to jistě v žádném případě nechcete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *