Zbavování se porostu už patří k normálním věcem. Co vše si holíš?

Je známo, že muži si vždy holili zarostlé krky a brady, ale dnes je tomu trochu jinak. Co všechno by sis měl holit a proč, aby se tě ženy „nebály“?

Co si muži holí?

Autor obrázku: Jayel Aheram

Mezi nejčastěji vyholená místa u mužů patří tvář. Ale mnozí muži u tváře nekončí! Depilují si podpaží, aby v plavkách vypadali dobře. Kromě toho jsou muži, kteří jsou porostem velmi obdaření a mohou se chlubit chlupy na hrudníku, břiše a zádech. Některým jejich porost nevadí, ale mezi nimi se najdou i takoví, kteří jsou schopni depilovat si i hrudník a záda.

Samozřejmě, ženy jsou v holení přebornice, holí sí kde co… ale tady už je to dá se říct nutné. Muži ochlupení na nohách zcela jistě neřeší, až na ty se sportovním, pracovním, nebo sexuálním zaměřením.

A pak už zbývá nejchoulostivější místo na mužském těle, které se v poslední době holí a depiluje daleko více, než bylo zvykem kdysi. Jestli to ještě neděláš, rychle oholit!

Proč se muži holí?

No jasně, aby se líbili ženám anebo na popud nějaké ženy! Samozřejmě, jsou i muži, kterým jejich porost opravdu vadí, protože se kvůli němu často a hodně potí. Není divu, že se oholí! Pokud jde o holení kolem intimních partií, docílíš tak aby vyniklo přirození či dokonce, aby se opticky zvětšilo.

Jak oholení muži působí na ženy?

Mnohdy záleží na typu muže. Gentleman by měl být upravený, oholený. Nějakým vousy na tváří sluší a naopak jsou i takoví, kteří by je raději mít neměli. V tom ti poradí holič či kadeřník. Ale mnohdy jsou ženy rády, když si jejich muži holí podpaží, hrudník a intimní partie. Je to známkou, že o sebe více dbá.

Některé ženy dlouhý porost v podpaží může odradit… Samozřejmě, že existují ženy, kterým vůbec nevadí, když se muž neholí. Sám si musíš najít takovou, která ti bude vyhovovat.

Proč se muži mají a nemají holit?

Pravdou je, že mnoha ženám se líbí oholení muži, ale naopak, když muž své holení zanedbá a oholí se jen tak na rychlo, aby se neřeklo, tak potom škrábou a to ženy taky nemají rády. Takže jde o to, kolik času je muž ochoten do pěstování své krásy věnovat. Holení jednou za čas je poměrně zbytečné gesto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *