Jak nebýt trapný při balení ženy

By: zoetnet

Rád byste oslovil ženu, která se vám líbí, ale nechcete být vlezlý, trapný a udělat chybu? Muži kolikrát nevědí, jak na to a tak ze sebe mnohdy udělají totální pitomce, místo aby zapůsobili. Jak se takovým trapasům vyhnout a jak oslovit ženu tak, abyste nevypadal trapně? Čeho se vyvarovat a naopak co udělat proto, aby seznámení proběhlo úspěšně?

Jsou muži, kteří se seznamováním problém nemají, ale pak jsou tu i tací, kteří si nevěří, nebo si věří až moc a tím tomu také příliš nepomohou. Nejčastější způsob, jak muž ženu osloví je, že ji pozve na skleničku a u toho si pak spolu povídají. Toto se děje především v barech a na diskotékách. Je nže co když chcete ženu oslovit úplně někde jinde?

Líbí se vám a tak jí sledujete. Vypozorujete,  kam se chodí bavit, kam chodí cvičit, kam na kávu a budete se v těchto místech schválně objevovat, abyste se jakoby náhodně setkali. Ženy nejsou ale hloupé a dojde jim to. Určitě vědí, že vás nikdy dříve nepotkávaly a najednou vás potkají na každém svém kroku a to zcela „náhodou“. Vyhněte se podobnému sledování a spíše ji oslovte na jednom místě, kam chodí a kde je možnost si i popovídat. Vyhněte se také seznamování, či pokukování po ženě, která pro vás je zajímavá, ale vy máte momentálně po boku ženu jinou. Může to být klidně jen kolegyně, ale nevrhne to na vás vůbec dobrý pohled a v jejích očích se rozhodně neblýsknete.

Nejhorší jsou asi muži, kteří jsou oplzlí a mají sexuální narážky. Nic ženu nedokáže odradit víc, než právě tento typ mužů a spousta se diví tomu, když si takový muž někoho najde. Jeho partnerku mají pak za zoufalou ženu, která bere raději cokoliv, než nic. Ve většině případů by žena s takovýmto mužem nešla na rande ani, kdyby to byl poslední muž na světě.

Chcete-li sbalit ženu, buďte gentleman, chovejte se slušně a nic nepřehánějte. Dejte jí prostor, aby mohla mluvit a netlačte na pilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *