Možná patříte mezi ty, kdož nevlastní svůj osobní automobil, ale čas od času se vám stane to, že jej prostě potřebuje. Pak obvoláváte své známé a zjišťujete, kdo by vám byl ochotný svůj vůz na pár dní půjčit. Bohužel jste ale nikoho takového nenašli a nevíte co dál.

Dost možná se vám také stalo, že máte vlastní automobil, ale máte jej v opravně, nebo jej prostě nemůžete momentálně z jakéhokoliv důvodu používat a řešíte, jak se s touto situací poprat. Naštěstí je tu pro vás řešení a tím je autopůjčovna Autraum.cz. Potřebujete na někoho udělat dojem v luxusním voze, ale samozřejmě, na něj nemáte? Pak si jej můžete snadno půjčit.

Jaké jsou výhody autopůjčovny Autraum?

Všechny vozy jsou pojištěné a pojištěný je i řidič a pasažér. Můžete si půjčit i automobil s řidičem a to v případě, že nemáte řidičské oprávnění, nebo jste požili alkohol a nebo také proto, že potřebujete někam odvést a nechcete sami řídit, protože následně pak auto již potřebovat nebudete. Tato Autopůjčovna Praha nabízí individuální přístup pro každého.

Rychlé vyřízení půjčení a to do pár minut a také rozumné ceny. V široké nabídce vozidel si jistě vyberete. Je zde možnost půjčit si užitkové vozidlo pro vaší firmu. Garantujeme kvalitu a vysokou úroveň služeb. Vozidlo vám přistaví po celé Praze zdarma. Kromě automobilu si můžete zapůjči t také navigaci, autosedačku, sněhové řetězy a podobně.

Pokud potřebujete automobil půjčit jen občas, nemá cenu platit si různé pojistky, povinné ručení, opravu a údržbu automobilu, nebo cokoliv jiného, co by vám mohlo zbytečné „lézt do peněz“. Stačí si občas vypůjčit automobil z autopůjčovny Autraum a nemusíte se zabývat věcmi, které pro vás mohou být zbytečné. Zapomeňte na zbytečné starosti s vlastnictvím automobilu spojené a vyřešte to půjčením si vozidla. Autopůjčovna Autraum nabízí různé věrnostní programy pro stálé zákazníky a také bonusy a benefity. Kupříkladu při půjčení vozu na šest dnů získáte 7. den zdarma!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here