Parkovací zábrany se hodí k obchodům i úředním budovám

Neveřejné prostory potřebují bariéru pro řidiče, kteří by si na nich chtěli udělat parkoviště úplně zdarma. Jindy slouží parkovací zábrany pro rezervaci konkrétního parkovacího místa, protože jinak by diskuze s dalším řidičem, který si sem postavil vůz, byla hodně náročná a zdlouhavá.

Výhodou je v každém případě velmi snadná manipulace, váha takových zařízení se počítá pouze na kilogramy a přenášet je tak může vlastně téměř kdokoliv. Mohou stát u chodníků nebo na parkovištích, kde je třeba vyhrazených míst například pro zásobování.

Kvalitní povrchová úprava aneb za každého počasí

Výhodou je, že se dají používat klidně celoročně. Parkovací zábrana nikdy nezkoroduje, protože právě před tím ji chrání kvalitní zinek – bude na svém místě, jak během srpnových veder, tak třeba také únorových mrazů.

Jednoduchá montáž je také samozřejmostí, s kotevními šrouby se vše podstatné zvládne během několika minut. Pokud tedy máte malou prodejnu a parkoviště, kde neustále někdo stojí, vyřešte to elegantním způsobem se zábranou, která díky zinkové úpravě vydrží na svém místě i ve větru a dešti.

Zpomalovací prahy chrání dospělé chodce i školáky

Jet o trochu pomaleji – to je cíl zařízení, které nesmí chybět v blízkosti škol a školek nebo v rušných zónách městských sídlišť. Zpomalovací prahy k nižší rychlosti prostě donutí a dosáhne úspěchu tam, kde dopravní značky nepomáhají a v minulosti zde dokonce docházelo i k nehodám. Méně hluku a bezpečnější provoz, to jsou hned dva důležité faktory, proč těmto zařízením dát šanci.

Nevadí jim ani vyšší hmotnost vozidla, projíždět tedy mohou nejen klasické osobní vozy, ale i někdy až mimořádně těžká nákladní auta. A montáž? I ta samozřejmě nezabere příliš mnoho času, spíše naopak…