Čtyřkolky sportovní i užitkové, pro práci i zábavu

Čtyřkolka je pro některé stále jen zábavou zbohatlíků, zbytečným vyhazováním peněz a frajeřinou. Přitom to tak vůbec není. Na ty, kteří takové terénní vozítko vlastní, není třeba nahlížet spatra. Většina lidí čtyřkolku jednou vyzkouší a propadne jí. Najdou pro ni totiž využití jak ve volném čase, tak i v jiných sférách. Může jít o praktický dopravní prostředek, pomocníka při práci okolo domu nebo v lese. Navíc si v terénu poradí celoročně. Není divu, že se prodej čtyřkolek poslední roky tak rozmáhá.bg_top

Adrenalin i práce

Čtyřkolky mohou být užitkové i sportovní. Záleží na nás, jaké využití předpokládáme, když uvažujeme nad koupí. Pracovní čtyřkolky snesou větší zátěž a náročnější pracovní nasazení, dají se doplnit o různé příslušenství a nástavby. Tyto stroje jsou trochu jinou kategorií, ale zároveň je můžeme ve volném čase využít i pro zábavu, jako hobby terénní vozítko, a díky tomu jsou poměrně multifunkční.

Zkuste nejprve půjčovnu

Pokud uvažujete o čtyřkolce, zvažte, k čemu všemu by u vás našla využití, a podle toho ji kupte. Jen tak zhodnotíte její potenciál a nebudete jen bezcílně jezdit po polních cestách, i když to je občas příjemný relax. S rozhodováním vám pomůže půjčovna čtyřkolek, kterou najdete v rámci prodejny G4R s.r.o. v Českých Budějovicích. Hodí se i tehdy, potřebujete-li určitou čtyřkolku jen jednorázově a dále už byste na ni neměli využití. Součástí prodejny je samozřejmě také servis čtyřkolek, konají se tu různé akce a můžete si domluvit trénink. Poradí vám, půjčí vybraný stroj na zkoušku a můžete si prohlédnout showroom.

Multifunkční vozítko

Při jízdě bychom neměli zapomínat na bezpečnost, samozřejmostí by měla být helma, chrániče, speciální brýle a nejlépe i zvláštní oblečení na čtyřkolku včetně bot. Pokud to myslíte se čtyřkolkou vážně, je to rozumná investice. Pokud ji budete využívat i k tomu, aby zastala nejrůznější práci, bude se vám hodit příslušenství a doplňky. Těmi může být naviják, vozík a další vychytávky. Se čtyřkolkou zvládnete převážet náklad, strhnout zídku, zorat malé políčko, dovézt krmivo a seno, upravit terén. Je toho ale daleko více. A ve volném čase se na ní můžete projet.