Toužíte po tom mít svoji firmu? Je to snadné, pořiďte si společnost na klíč.

By: reynermedia

Je neuvěřitelně mnoho lidí, kteří umí pracovat se dřevem, umí vyrobit mnohé z obyčejného kusu železa, vaří výborná jídla, orientují se v oblasti služeb, financí… a kdyby začaly podnikat, byly by úspěšní, žádaní a dařilo by se jim.

Často je ale od jejich přání stát se v daném oboru profesionálem odrazuje skutečnost, co vše by museli udělat pro to, aby si svůj podnik založili. Papírování, obíhání úřadů, zjišťování všech možných souvisejících nutností a potřeb…

Tohoto všeho se dá ale přitom snadno zbavit. Stačí obrátit se na společnost, která se zabývá zakládáním ready made společností, s.r.o. společností či společností na klíč a sdělit jim svá přání. O vše se postará a vy jen začnete pracovat.

Využijte Simplyoffice.cz

Jednou takovou je zavedená Simply Office s.r.o. Zaručuje nejnižší ceny u nás, a pokud byste získali kvalitativně srovnatelnou cenově výhodnější nabídku od konkurence, svojí nabídkou ji cenově dorovná. Smlouvy k podpisu jsou k dispozici v Brně i Praze, jsou tedy dostupné zájemcům z Moravy i Čech.

O jejích kvalitách svědčí i to, že prodává každý měsíc desítky ready made společností. Její základní kapitál činí 2 000 000 Kč, což znamená, že je silná, prosperující a nabízí jistotu.

Co vám nabídne?

Poptávat u Simplyoffice.cz lze kupříkladu již existující ready made společnosti, jež nabízí za příjemnou cenu 15 900 Kč. Stejně tak vám ochotně pomůže sestavit společnost na klíč, vyřídí za vás vše potřebné a vám odevzdá kompletně hotovou společnost, se kterou začnete podnikat.

Jestliže vás zajímá založení s.r.o., i s tímto přáním zde uspějete. Vše vyřídí rychle, za nejlepší cenu u nás a vy pro to budete muset udělat minimum formálních úkonů. Veškerou administrativu i notářský zápis o založení a ohlášení živnosti, prověření možnosti zápisu vámi požadovaného názvu spol. do Obchodního rejstříku, následný zápis, to vše zvládne za vás. Dokonce vám zapůjčí základní kapitál nutný pro založení s.r.o. Veškerý čas, který byste strávili vyřizováním, budete moci věnovat do činností, které byste mezitím nemohli vykonávat. Společnost se dá založit už během jedné schůzky, ale i bez vaší osobní účasti, budete-li mít tento požadavek.

Odhodlejte se a začněte podnikat v tom, co vás baví a co vám jde. Simplyoffice.cz vám profesionálně, rychle a ochotně pomůže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *