Půjčka před výplatou

By: Tax Credits

Potřebujete rychle peníze a možnosti jako jsou známí, či rodina, selhali? Jedním z možných řešení by tak mohla být rychlá půjčka, díky které můžete mít již druhý den k dispozici i několik tisíc korun.

Na internetu lze vyhledat mnoho nebankovních poskytovatelů půjček, kteří svým zákazníkům nabízí celou řadu výhod. Jedním z takovýchto produktů je i Simple půjčka, při které lze získat až 10 000 korun a to se splatností 30 dnů. Peníze vám tedy mohou pomoci například v situaci, kdy máte pár dní před výplatou a vaše finanční rezervy již byly vyčerpány.

Využijte půjčku na cokoliv

K dispozici budete mít půjčku ihned, a jelikož není potřeba uvádět účel, tak jí můžete využít opravdu na cokoliv. Ať již na zaplacení různých poplatků či pořízení nějaké neodkladné věci, která by již dalších pár dní nepočkala. Poplatky za poskytnutí půjčky jsou poté poměrně nízké, což je také výhodou rychlých půjček.

Náš tip: Dluhy, neschopnost splácet hypotéku nebo další závazky jsou dnes již téměř běžnou součástí života. Jak z toho ven? Řešení je právě i zpětný leasing na nemovitost.  

Co se týče Simple půjčky, tak o tu si může požádat každý, kdo splňuje stanovené požadavky. Těmi jsou minimální věk 18 let a nemít u poskytovatele půjčky nesplacený úvěr. Stejně tak je základem pro úspěšnou žádost o půjčku to, že na vás nebude vystavěna exekuce, což je během schvalování kontrolováno.

K žádosti o půjčku je potřeba doložit občanský průkaz

Pokud bude žádost o půjčku schválena, o čemž se rozhodne během chvíle, tak peníze budou okamžitě odeslány na váš účet a vy je tak budete moci využívat většinou již druhý pracovní den od chvíle, co jste o úvěr zažádali.

Stejně tak je velice jednoduchá a rychlá samotná žádost o půjčku před výplatou. Tu lze podat online pomocí počítače, sms či prostřednictvím zákaznické linky. Kromě vašich osobních údajů uvedete také parametry půjčky, o kterou žádáte, pošlete oskenovaný OP a následně již počkáte na rozhodnutí o schválení. To obdržíte do několika desítek minut.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *