Problémy se zažíváním, mohou být minulostí! Vyzkoušejte kustovnici čínskou!

Možná i vy patříte mezi ty, koho tápí problémy se zažíváním, zácpa či nadýmání. To může být však rychle minulostí, pokud začnete tyto problémy řešit.

Velmi důležité je v první řadě to, co jíte. Strava je skutečně podstatný základ, bez kterého se problémy nevyřeší. Proto je třeba změnit jídelníček. To však není to jediné, co je třeba udělat proto, aby vaše zažívání fungovalo tak, jak má. Určitě byste celou situaci měli řešit doplňkem stravy. Velmi dobré řešení je Kustovnice čínská + Inulin.

Co obsahuje tento výživový doplněk

Ač se může zdát, že toho není mnoho, účinky vás jistě překvapí. Složení jedné tablety mg/tbl:

  • Kustovnice čínská (Lycium barbarum) 333
  • Inulin 490

Víte proč právě Kustovnice čínská je tím, po čem spousta lidí sahá? Je totiž v tradiční čínské medicíně používaná již několik tisíc let, což je známkou toho, že její účinky jsou naprosto dokonalé. Výhodou je, že pokud budete chtít tento doplněk stravy užívat, tak nemusíte chodit k lékaři, aby vám přípravek předepsal, ale stačí, když si jej volně koupíte bez lékařského předpisu v lékárně, nebo si jej objednáte přes internet.

Co poskytují plody kustovnice vašemu tělu?

Širokou škálu biologických hodnotných látek, ty však nejsou tou nejdůležitější složkou. Tou jsou polysacharidy, karotenoidy, fytosteroly, nenasycené mastné kyseliny a další. Inulin, jež je další složkou, je fruktózový polysacharid z čekanky.

Inulin je plně rozpustná vláknina, čistě rostlinného původu a trávícímu traktu napomáhá k obnovení střevní mikroflóry. Ve výrobku není obsažen lepek, konzervační látky, syntetická barviva, ani aroma. Užívat by jej neměly těhotné ženy, kojící matky a děti. Dospělí mohou užívat 1 – 3 tablety denně.

Tento doplněk stravy vyrábí společnost Nutrivita a. s. Veselá. Tato společnost se řadí mezi nejvýznamnější producenty potravních doplňků v České republice. Při vývoji svých produktů velmi výrazně zohledňuje poznatky a to především v oblasti zdravé výživy. Společnost spolupracuje se specializovanými zdravotními pracovišti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *