Práce v IT pro pravé muže

Orientujete se v oblasti informačních technologií, zajímá vás programování a vaším snem je se v tomto oboru uplatnit. Váš sen se však lehce může změnit v realitu, a to díky personální agentuře Perspektiva CZ, která právě pozice v IT nabízí. Na internetových stránkách www.itjobs.cz naleznete širokou nabídku pozic, na které můžete reagovat zasláním vašeho životopisu a v případě kladné odezvy absolvovat první kolo pohovoru.

Autor obrázku: Malcolm Tredinnick

V nabídce se vyskytují různé pozice pro absolventy i zkušené experty a uplatnit se můžete například jako junior programátor Brno, konzultant v IT, vývojář testů a testovacího prostředí, programátor webových aplikací či třeba SW team leader. Pozic je skutečně široké množství, a to nejčastěji v Brně, Praze či Ostravě.

Personální agentura vám poskytne veškeré informace týkající se aktuálního stavu trhu práce, poradí vám, jak správně sepsat životopis, provést pohovor a v podstatě prezentovat sám sebe. Všechny služby jsou kandidátům nabízeny zdarma, záleží tedy pouze na vás, zda je využijete.

Pokud o vás projeví některá z firem hledajících pracovníky zájem, po osobním pohovoru v personální agentuře budete pozvání na pohovor do firmy. Těchto pohovorů může být i několik za sebou, aby se zaměstnavatel nebo najímající subjekt přesvědčil, že jste mezi všemi kandidáty ten nejlepší. A tak se může lehce stát, že vás zaujme nabídka práce programátora, absolvujete přijímací pohovor a získáte práci, která vás bude bavit a přinášet vám potěšení.

Nabídek pozic od Perspektivy CZ je na stránkách celé množství, na nic tedy nečekejte a začněte hledat práci svých snů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *