Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha

By: Shane Global

Nedaří se Vám již delší dobu najít zaměstnání a rádi byste si doplnit Vaše vzdělání o nový kurz? Vzdělávací centrum Seduca nabízí celou řadu nejrůznějších vzdělávacích kurzů. Velmi žádaný v poslední době je zejména kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách. V kurzu si osvojíte nejen vědomosti o etice výkonu činnosti pracovníka v sociálních službách, ale dovíte se také informace o základech péče o nemocné. K náplni kurzu patří také sociální právní minimum, metody sociální práce a úvod do problematiky zdravotního opatření. Více informací o náplni kurzu Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách najdete na této webové adrese www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-rekvalifikacni-kurz-pro-pracovniky-v-socialnich-sluzbach.

Nedílnou součástí kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách Praha je také odborná praxe, při níž si budete moci vyzkoušet všechny nabyté vědomosti v praxi. Mezi základní požadavky na uchazeče o ucházení se o kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách patří dovršení plnoletosti, ukončené základní vzdělání, trestní bezúhonnost i zdravotní způsobilost. Kurz pro pracovníky v sociálních službách u vzdělávacího centra Seduca je možné absolvovat hned na několika místech v České republice.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách je obvykle realizován v Brně, Českých Budějovicích, Havlíčkově Brodu, Humpolci, Jeseníku, Olomouci, Pelhřimově, Praze a Žďáru nad Sázavou. Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí. Cena kurzovného pro jednoho zájemce je 6 800Kč. Cenu kurzu je možné zaplatit také přes úřad práce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *