Když s vámi chce vaše přítelkyně bydlet, co vás čeká

By: laura betancourt

Asi si společné bydlení ve městě, které si vyberete, představujete úplně jinak, než vaše přítelkyně. Vy zatím vidíte pravidelný sex a možnost pořádat společné mejdany, ona však vidí ve svých představách úplně něco jiného. Co vás čeká, pokud se společně nastěhujete do jedné domácnosti?

Jak to bude celé probíhat?

Setkáte se se spoustou věcí, o kterých jste doposud ani nepřemýšleli a budete se divit. Společné bydlení není jen o tom hezkém, ale je i o tom špatném. Budete muset řešit finance, dohodnout se, kdo co bude platit a podobně.

Na co se jako muž budete muset připravit?

Například na to, že vaše koupelna bude plná čehosi, o čem ani nebudete vědět, na co to vše je. Kromě kosmetiky zde bude i žehlička na vlasy, vana bude plná přípravků na koupání, holení, hydrataci a podobně.

Všude po bytě budete nacházet vlasy vaší přítelkyně, protože dlouhé vypadané vlasy prostě nepřehlédnete.

Zapomeňte na to, že budete mít v botníku pár svých bot, botník bude narvaný k prasknutí a boty budou i vedle botníku, nad botníkem a pod botníkem a nebudou to jen boty, co vám doma bude přebývat, ale budou to i zimní bundu a zbytek jejího oblečení, které nebude mít pomalu kam dát a ještě vám bude tvrdit, že si z domova vzala jen to nejnutnější.

Možná si o své milé budete říkat, že je to dobrá hospodyňka, ale po společném nastěhování zjistíte, že opak je pravdou. Přijdete o velké množství místa, které jste doma měl a všude budete nacházet jen sponky, gumičky, laky na nehty, pilníky, tužky, bloky, prášky a podobně.

Připravte se také na přísun dekorací na vaše okna, police, komody a jiná místa, která byla doposud volná. Nejspíše také na vaší zdi přibudou její fotky, nebo vaše společné fotografie.

Náš tip: Pokud si budete chtít vytvořit společně dekoraci, pořiďte si sadu na malování podle čísel.

Kromě vaší přítelkyně, u vás doma budou i její kamarádky, které si budou neustále něco špitat a chichotat se tomu. Už si doma nebudete moci běhat pouze v trenkách, ale budete si muset dávat pozor na to, co máte na sobě, kdyby náhodou zas dorazila její nečekaná návštěva.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *