Výdělky přes 90 000 Kč měsíčně? Ruleta!

ruleta

ruletaVýdělky přes 90 000 Kč měsíčně. Nemusíte chodit do práce a ani vás to nebude nic stát. Chcete si splnit životní sny? Já jsem si třeba koupil vysněné auto a navštívil Čínu. A to rovnou na celý měsíc. Že to není možné?

Peníze na každém kroku

Možná jsou vám tyto výroky hodně známé. Určitě jste se s nimi setkali na internetu – ve vyhledávačích, na sociálních sítích, na různých webech nebo jako součást softwaru. Prostě a jednoduše, všude tam, kde je reklama. Na internetu se totiž začaly objevovat v hojném množství zaručené inzeráty a návody na výdělky. Ty vám slibují minimální úsilí, minimální riziko, maximální zisk a pravidelnost. Vše je ve vašich rukou a váš život se tak může změnit.

Internetová ruleta

Po prozkoumání těchto návodů se dostanete k jednomu. Jedná se o zaručený návod a postup na internetovou ruletu. To by vám mělo zaručit již zmíněný velký výdělek. O jaký postup se jedná? Každý ho nazývá jinak. Nejčastěji se jedná o postup „červené a černé“. Tedy barev, jaké jsou v ruletě. Návod je takový: vložte si 250-300 Euro jako vstupní kapitál. A sázejte vždy 1 Euro na jednu barvu. Například černou. Vsadíme 1 Euro. Padne červená. Opět vsadíme na černou barvu, ale dvojnásob. Tedy 2 Eura. Opět červená. Opět dvojnásobek – 4 Eura. Padne znova červená. Teď tedy 8 Euro. Černá. Vrátí se nám veškeré jmění, které jsme vsadili, ale vyhrajeme 1 Euro navíc. Jsme tedy 1 Euro v zisku. Dále tedy postup opakujeme. Změníme například barvu. A opakujeme.

Šance 50 na 50, ale…?

Všude se vykládá, že šance na výhru odpovídá 50 na 50. Teoreticky vzato je to pravda. Ovšem tento systém nefunguje. Tak, jako žádný jiný. Ruletu obehrát nejde. Jak to tedy většinou dopadne? Násobíte sázky? A když se dostanete například na částku 128 Euro a je to poslední sázka a barva nepadne? Přijdete o všechno. A není návratu.

Vypadá to přesvědčivě

Otázka je, proč se objevilo tolik webů a návodů, které jsou tak přesvědčivé? Jsou v tom peníze. Někdo chytrý jednoduše objevil, že pokud zprostředkuje kasinům nové klienty, dostane provizi. Proto na každé z těchto stránek najdete doporučení a odkaz na registraci na určité zaručeně dobré kasino. Vyhněte se tomu. Ušetříte nervy, peníze a ta nejhorší varianta je vypěstování si závislosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *