DJ Mekki Martin – neobyčejný talent

Posloucháte rádi dobrou hudbu? To si rozhodně nenechte ujít skvělého DJ Mekki Martina. Jeho hudba je originálem, který si jen tak někde neposlechnete. Skvělý a talentovaný DJ je nadějným talentem s obrovskou budoucností.

Od malička veden hudbou

Mekki Martin je DJ, který je na poli hudby snad odjakživa. Už v osmi letech zjistil, že obvyklá dětská zábava a jiné koníčky nejsou pro něj, a začal se věnovat hudbě. Dnes je mu 25 let a je skvělým DJ. Premiéru celého svého setu měl v jednom z nejpopulárnějších klubů v České republice – v Tabarian Club Brno. Tento klub nejenom, že má dlouholetou tradici, ale získal si i tohoto skvělého DJ, který se stal rezidentem a tuto pozici si drží dodnes.

Neotřelá hudba, která rozproudí krev

Hudba, kterou Mekki Martin vytváří je nabitá různými emocemi. Sety jsou DJ perfektně propracované, pověstné svou gradací, ale také schopností vcítit se do publika. Některé sety jsou dokonce až 12 hodin dlouhé. Poslouchat tuto hudbu je opravdový zážitek a každý by si měl tohoto talentovaného DJ alespoň jednou poslechnout. Jeho hudba je opravdu opojná a rytmická, velmi nabuzující, jako by vám dodávala energii, tělo se při ní chce samo hýbat.

Začínající světová ikona

O tuto hvězdu se začínají zajímat i v zahraničí. Díky svému talentu se tak mohl podívat do Rakouska, na Slovensko, do Španělska, ale také na ostrov Ibiza, který je pro všechny DJ rájem. V roce 2009 zde hrál Mekki Martin poprvé a od té doby ještě několikrát. Hrál v mnoha světových klubech po celém světě.

Protože je Mekki Martin DJ s velkou budoucností, dychtivě se chytá každé příležitosti a rozhodně nezahálí. Muziku nechce jenom zprostředkovávat, ale také tvořit, a proto v roce 2009 založil svůj vlastní label Urecordings. Od té doby vytvořil několik tracků, jehož remixy vytváří například Oliver Garcia nebo D.O.N.S.

Protože je Mekki Martin DJ s velkou budoucností, dychtivě se chytá každé příležitosti a rozhodně nezahálí.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *