Značkové vs. neznačkové

Značkové vs. neznačkové

Autor obrázku: David Goehring

Oblékání se …nedílná součást života každého z nás, především žen a mladých dívek. Někdo se obléká, aby mu nebyla zima, jiný zase, aby mu byly vidět svaly. Dívky se zase oblékají, aby se líbily.

Největší procento lidí se však obléká, aby se nejenom líbili, ale zároveň, aby byli v zimě v teple, v dešti, aby jim oblečení nepromoklo. Nutno samozřejmě poukázat i na starší ročníky, které už s dnešní módou krok nedrží a oblékají se stále do oblečení, které by na sebe dnešní mládež nevzala.

„Čím víc proužek, tím víc adidas“

Abyste nosili kvalitní oblečení, které se Vám nerozpadne při první příležitosti, nemusíte hned běžet do nejdražšího obchodu. Samozřejmě, že je někdy těžké, vybrat si skutečně kvalitní oděvy či obuv, ale věnujete-li výběru o něco větší pozornost, můžete i výrazně ušetřit. Dnes už ovšem příliš lidí ani neřeší, jestli nosíte adidasové, anebo pumové oblečení. Namísto toho si oblíbili mnoho levnějších značek, velmi pak ty, které se prodávají v obchodech New Yorker, C&A apod.

Když boty, tak pořádné!

Autor obrázku: Phil Manker

Pokud také nejste zastáncem toho, že by člověk měl, či snad dokonce musel chodit ve značkovém oblečení, ale myslíte si to samé i o botách, možná byste měli své uvážení přehodnotit. Koupíte-li si nekvalitní boty, zpravidla dojde k jejich rychlému prochození či proděravění a stávají se tak nepohodlnými, mohou Vás z nich i bolet nohy a následně také tělo.

Boty je tedy dobré kupovat skutečně kvalitní, klidně si i několik stovek připlatit. Sečtete-li si totiž, kolik dáte ročně za nekvalitní boty, budete při koupi kvalitních bot ihned v plusu – navíc Vám vydrží i několik let.

Vietnamci

Mnoho lidí si oblíbilo tyto asijské přistěhovalce, kteří mají obchody s oblečením a obuví snad v každém městě. Obvykle disponují prodejnami se „značkovým oblečením“ s nízkými cenami, i když ne vždy tomu tak je – stává se i to, že mají mnohdy věci dražší a méně kvalitní, než skutečně značkové prodejny.

Značkové oblečení se dá pořídit i pod 100 Kč, a zejména oblečení, které se často napíná, byste měli kupovat kvalitní, nikoli takové, skrz které je někdy i vidět.

Jeden komentář u “Značkové vs. neznačkové”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *