Stany značky Loap: stanujte i na podzim!

By: Srikanth Jandhyala

Rádi byste si vyrazili někam do přírody a nechce se vám utrácet za hotel, či penzion? Víte moc dobře, že spaní venku přináší také své kouzlo a tak jste se rozhodli, že budete spát ve stanu?

Výhoda je taková, že si stan můžete složit a rozložit tam, kde zrovna sami chcete. Nemusíte nikde nic rezervovat, a když se vám někde líbí, tak si tam stan jednoduše postavíte a je to. Chce to však mít kvalitní stan, který bude odolný vůči jakémukoliv počasí. Stany značky Loap nabízejí kvalitu a vysoký komfort. Budete se v nich cítit naprosto pohodlně.

Vybavení LOAP je skvělé!

Co byste řekli samonafukovací karimatce LOAP, která se nafoukne snadno a sama, stačí pouze otevřít ventil a karimatka se sama v momentě nafoukne. Uvidíte, jaký komfort vám takováto karimatka nabídne a jak se vám na ní bude krásně a pohodlně spát.

Stany značky LOAP nabízejí nebývalý komfort a naprosté pohodlí. Klidně si můžete ve stanu ustlat i v tom největším lijáku, který vás může potkat. Stany jsou nepromokavé a jsou ideální pro celou rodinu. Boty si můžete uložit do předsíňky a nemusíte se bát, že vám do nich naprší. Pokud chcete kvalitní stany, pak LOAP nabízejí to nejlepší.

Vyrábí propracované stany, které jsou vynikající jak designem, tak praktičností. Určitě si zde vyberete také stan, který bude naprosto dokonalým pro vás a vaši rodinu, nebo přátele. Pokud hledáte stan, který vám bude sloužit opravdu dlouho, tak si vyberte tuto značku.

Cena začíná již na 1 500 Kč, kdy stan je dvouplášťový s dvouprutovou vnitřní konstrukcí. Toto dočasné obydlí snadno sestavíte a opět složíte. Hmotnost je velmi nízká a to okolo 3 kg, takže vás určitě na cestách nikterak nezatíží. Užijte si podzimní dny venku. Budete moci stanovat za každého počasí. Dny a noci pod stanem mají taktéž své kouzlo a navíc vás vyjdou úplně levně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *