Nosit značkové věci, nebo fejky?

By: Luke Ma

Kdo z nás by neznal světoznámé značky jako YSL, Dior, Chanel, LV, Gucci a podobně. Že se nejedná o značky, které jsou levné, snad není třeba zdůrazňovat. Proto pokud chcete nosit značky světových návrhářů, musíte být buďto velmi bohatí, nebo si za nákupy zaletět do Ameriky, popřípadě si koupit fejky.

Samozřejmě, že nakupovat fejky by se nemělo, ale je stále spousta lidí, kteří to samozřejmě dělají. Nosit značkové oblečení, nebo fejky? Záleží na vašich finančních možnostech. Pokud na to máte, noste pravé značkové oblečení. Budete mít kvalitu a certifikát na to, že opravdu máte velmi drahý kousek.

Nakupujte při cestách, vyplatí se to!

Chcete-li si koupit značkové oblečení, nejspíš jej nebudete pořizovat u nás, ale vyrazíte si pro něj do nějaké světové metropole, kde vás vyjde o dost levněji. Ceny se pohybují v desetitisících a proto zaletět si pro pěkný kousek, není až tak nereálné. Samozřejmě se můžete rozhodnout nakoupit si věci i u nás, ale moc se to nevyplatí. Když už, vyrazte si alespoň na nákupy na letiště, když budete plánovat odletět mimo republiku.

Jsou ale také outlety, kde značkové kousky dostanete za mnohem nižší ceny, než kdybyste si je kupovali v originálním obchodě. V outletech získáte také originální kousek. Jeho cena již ale nebude zdaleka tak přemrštěná, nejnižší ale stále nebude.

Chcete-li si koupit fejky, jak se také říká napodobeninám, a víte, kde je sehnat, pak hlavně sledujte to, aby to byli napodobeniny zdařilé a aby nebylo na první pohled jasné, že máte jen levnou kopii. Sehnat fejky není až tak jednoduché, ale pokud víte, kde hledat, tak najdete. Prodej je trestný a tak budete potřebovat nejspíše někoho, kdo vám bude při prodeji důvěřovat. Nejlepší je, pokud si vyrazíte na nákup s již nějakým nepravým kouskem na sobě, v prodejci fejků pak vzbudíte důvěru, že nejste kontrola a sami vás pak osloví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *