Díky trendy oblečení pro léto 2014 zaručeně uspějete

Zdroj: i-Moda.cz
Zdroj: http://www.i-moda.cz/panske-obleceni/

Ať už se snažíte zapůsobit na ženu, nebo chcete vypadat dobře v zaměstnání či na party, vždy je prvním krokem k vašemu úspěchu oblečení, které si oblečete. Ostatně ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka

Skvěle padnoucí oblek, cool mikina, originální tričko, nebo doplňky, které nezůstanou bez povšimnutí kolemjdoucích ani přátel, to vše vám pomůže uspět.

Víte, jaké jsou trendy pro letošní léto a co by ve vašem šatníku nemělo rozhodně chybět? Nechte se inspirovat.

Nepostradatelná mikina s netradičními prvky

V létě odkládáme bundy a při chladných večerech nastává skvělá příležitost pro použití nevšední mikiny. Vsaďte na barvy a vyberte si kupříkladu jednobarevnou mikinu s kapucí a asymetrickým zipem. Zip, vnitřní část kapuce i další prvky mikiny mohou být v odlišné, světlé, zářivé barvě, což výborně podtrhne vaše opálení na krku i ve tváři.

Košile vždy vedly a povedou

I když někteří muži oblékají košile velmi neradi, právě díky ní mohou dosáhnout svého cíle. Odpor ke košilím je možná vypěstován z dětství, nepříjemného materiálu, nevhodné táhnoucí velikosti… Vyberete-li si kupříkladu bavlněnou košili ve svěžích, letních barvách, nebo nestárnoucí evergreen v podobě modro-bílých proužků a kárování, nemůžete sáhnout vedle.

Materiály dnes umožňují pokožce dýchat a v kvalitní košili se budete cítit skutečně ještě lépe, než v tričku. Důležité je samozřejmě vybrat i dostatečnou velikost.

Trička pro štíhlou i výraznější postavu

Každý by si měl s novou letní sezónou dopřát i nové trička. Neznamenají velkou finanční investici a přitom dovedou udělat divy. Ať už jste hubené, nebo mohutnější postavy, pořiďte si tričko s originálním potiskem. Obrázky přes půl těla jsou stále velmi IN a stejně tak oblíbené znaky a vlajky států. Tričko s límečkem a třemi knoflíčky, neboli polo tričko se zajímavě řešenými rukávy s potiskem vlajky bude slušet k riflím i ke sportovnějším kraťasům.

Skvělé a neodolatelné trendy doplňky

Už jste zahlédli stylovou a cool sponu na bankovky? Některé z nich jsou skutečně skvělé, a pokud si nějakou originální pořídíte, jisto-jistě zaujmete!

Přivítejte léto s novými kousky oblečení ve vašem šatníku a skvěle si ho užijte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *