Mobilní telefony z Číny

Dnes už má snad každý občan České republiky mobilní telefon, někteří mají dokonce telefonů hned několik. A jelikož už je to nezbytnou věcí k potřebné a nutné komunikace, tak se stále prodávají. Ale mobilních telefonů existuje velké množství, jak si vybrat ten správný? Mnozí si vybírá v poměru kvalita ku ceně. Jak tedy koupit, co nejlepší mobil, za co nejméně peněz? Nechte si ho dovést z Číny.

Proč si nechat poslat mobilní telefon z Číny?

Každý chce ovládat moderní technologii, proto si také často kupujete mobilní telefony z mnoho aplikacemi a různými dalšími vymoženosti. Problém je v tom, že také mobily bývají poněkud dražší, než klasický tlačítkový telefon, který už není tak populární, obzvlášť pro mladé lidi ne. A tak mnozí přemýšlí, jak by to udělali, aby dostali dobrou kvalitu za dobrou cenu. A jednou z cest je právě dovoz z Číny. Tady nabízejí kvalitně stejné mobily, jako jsou u nás, avšak dají tomu svou značku a je to o mnoho levnější. Nemusíte se o nic starat, jen si jej necháte poslat až domů a ušetříte vaši kapsu.

Musím platit CLO?

Mnozí se bojí, že když si nechají objednat mobilní telefon z Číny, tak zaplatí CLO. Pravdou je, že občas se to stává, záleží na tom, jakou firmu si vyberete. Ale jde se tomu i chytře vyhnout. Některé firmy totiž prodané produkty balí do balicího papíru s mašlí, tak aby vypadaly jako dárky, protože na dárek se CLO nevztahuje. Ale může se stát, že se vám CLO vyhne, aniž byste domů dostali dáreček.

Jaké je nevýhoda dovozu z Číny?

Kromě toho, že se někdy může stát, že zaplatíte CLO, tak jsou i další nevýhody. Asi tou největší nevýhodou je to, že na mobilní telefon či jiné elektronické zařízení nemáte záruku. Ale pravdou je, že pokud se vám něco pokazí, tak můžete využít sužby, kdy mobil pošlete zpátky do Číny a oni vám za něj pošlou nový, avšak problém je v tom, že Čína není zrovna blízko, a tudíž to nějakou dobu potrvá, takže budete muset řešit situaci, že budete několik dní bez telefonu, což je pro někoho opravdu potíž, obzvlášť když jde o telefon potřebný k povolání.

Kde mohu obchod s Čínou najít a prodávají se zde i jiné výrobky?

Obchody s Čínou jsou běžná záležitost a není problém najít čínské elektronické obchody normálně na internetových portálech. Samozřejmě, že nenabízejí jen mobilní telefony a elektronické produkty, ale můžete zde nakoupit téměř cokoliv, ať už jde o oblečení, módní doplňky anebo jen parfémy a mnohé další.

Obchodovat s Čínou má mnoho výhod, avšak najdou se i situace, kdy se obchod s Čínou může stát problémem. Záleží na tom, jestli když uvážíte všechny nevýhody, je stále nákup výhodný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *