Vylepšete si svůj milostný život

By: Guy MOLL

Sex je naprosto běžnou součástí každého partnerského vztahu, ale co dělat, když už to v posteli není to pravé ořechové? Rozvod nebo výměna partnera-partnerky? Ale kdepak. Co takhle vyzkoušet něco nového?

Na našem trhu existuje spousta věcí, kterými si i Vy můžete zpestřit Váš milostný život a dodat mu tak úplně nový směr. A jak na to to? Ze všeho nejdůležitější je nebát se vyzkoušet něco nového. Když už tuto bariéru překonáte a společně s partnerem se domluvíte, že oba toužíte po změně, pak už Vám nic nebrání.

Říkáte si, ale kde se dají takové věci koupit? Tak s tím Vám poradíme my. Jednou z variant jsou sex-shopy, ale to je spíše pro pokročilé. Přeci jenom ne každému dělá dobře, když stojí v obchodě, kde na něj z regálů a vitrín vykukují umělé panny pro pány, různé důtky, bičíky, vibrátory a spousta erotického prádla, ale nezoufejte, pokud patříte spíše k těm stydlivějším. Právě pro Vás je ideální nákup přes e-shop.

Erotický e-shop

Žijeme v moderní době, takže takových internetových obchůdků je na našem trhu opravdu velká spousta. Stačí si jen vybrat. Když už jste si vybrali e-shop, který splňuje Vaše požadavky, už Vám nic nestojí v cestě za poznáním.

Výběr erotické pomůcky-hračky

Co se týká výběru, je tu opět celá škála různého zboží, které může okořenit Váš milostný život.

1) Pokud jste romantici, volte spíše něco jemnějšího, například sexy krajkové spodní prádlo pro Vaši partnerku. Také můžete vyzkoušet různé masážní oleje. Příjemná masáž s pár svíčkami naladí tu správnou atmosféru.

2) Romantika Vám nic neříká a patříte spíše k těm, co holdují především tvrdším hrátkám? Pak i pro Vás tu máme širokou nabídku. Pouta, bičíky, důtky, latex, anální dilda apod. Dávejte svému partnerovi rozkazy, spoutejte ho a dejte mu menší výprask. Uvidíte, že Váš sexuální život přímo rozkvete.

3) Jste žena a chtěla byste překvapit svého partnera a říkáte si, že spodní prádlo z obchodů je tak nudné? Pak tedy vyzkoušejte nějaký sexy obleček, např. sestřička, pokojská, přísná paní, učitelka, školačka. Zahrajte si s manželem hru na přísného pana učitele a neposlušnou školačku. Věřte nám, bude zcela určitě nadšený.

4) Pro pány pro ty naše „samečky“. Vy můžete vyzkoušet různé kondomy, například s různými výstupky nebo vibrační kroužek na penis. Dokonce existuje erotické prádlo pro muže. Pánové, překvapte Vaši partnerku sexy boxerkami. Také můžete s partnerkou vyzkoušet různá dilda a odvážnější z Vás máme na trhu i oboustranná. Fantazii se skutečně meze nekladou.

A co říci závěrem? Nebojte se toho a vyzkoušejte něco nového a zároveň vzrušujícího. Uvidíte, že nejen vy, ale i Vaše partnerka budete spokojeni.

Pamatujte, že sex je největší legrace bez smíchu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *