Sex, všemožný lék?

Četnost sexu v českých ložnicích je rozlišná. Někdo se milování oddává často a s radostí, a někdo ho naopak k životu potřebuje minimum. A jak to máte vy? Odmítáte svou partnerku v posteli často anebo spíše milování vyžadujete?

Kdo se intimnímu životu vyhýbá, možná po přečtení tohoto článku změní názor. Milování je totiž dobré nejen pro tělo, ale také pro psychiku. Zkuste se občas přemoci, uvidíte, že to nebude na škodu.

Jaké má sex pozitivní účinky?

Uvolňuje psychiku – milování Vás dokonale oprostí od starostí běžného dne. Zapomenete na stres a deprese a uvolníte svoji mysl. Po sexu budete mít na vše veselejší pohled a problémy se budou zvládat lépe.

Prodlužuje život – pokud máte často kvalitní sex, je možné, že se váš život prodlouží až o několik let. Je prokázáno, že lidé milující se četněji, se dožívají více let, než lidé žijící v celibátu.

Snížení rizika mrtvice a infarktu, ale i prevence obyčejně chřipky – sex = cvičení, a když budete často cvičit, budete také v dobré sportovní formě. Takže Vás žádná nemoc jen tak nepřekvapí. Při milování se v našem těle tvoří protilátka zvaná imunoglobin a ten nám pomáhá se lépe bránit proti chřipkám.

Posilujete své kosti – podle odborníků se pohlavním stykem zvyšuje množství progestronu v krvi, který napomáhá lepší kvalitě kostí.

Hubnete a posilujete své svaly – sex je dokonalým způsobem jak spálit až 200 kalorií. Určitě je to příjemnější způsob cvičení, než huntovat v posilovně. Pokud budete v posteli akční, uvidíte, že výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Lepší spánek – pro dobrý spánek je nejlepší sex těsně před spaním. Milováním se ve Vašem těle rozhýří pozitivní hormony, které u vás navodí spokojený a klidný spánek.

Není nic jednoduššího než spojit příjemné s užitečným. Sex je příjemnou formou jak si procvičit tělo a u toho navodit klidnou a spokojenou psychiku. Tohle za zkoušku opravdu stojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *