Sex ovládají peníze, víte to?

laska

Možná se podivujete nad touto otázkou, která je v titulku. A rozhodně to není nějaký nemístný titulek, který by chtěl pouze přitahovat pozornost. Jak se ukázalo a v poslední době ukazuje, je to problém opravdu na zamyšlení a některé vědce nutí k tomu, aby uvažovali a vymýšleli, jak jej řešit, ale hlavně, jaké jsou možné scénáře dále.

Neplatiči se mají lépe

            Je to stále dokola. Ceny se zvyšují, vše je dražší a dražší a ve vaší peněžence je stále méně a méně peněz. Jak dál? Výplata se bohužel nezvyšuje, podniky musejí šetřit. Čím více jste v práci, tím víc jste unaven a že by vás právě tahle cesta přivedla na vrstvu bohatších lidí, rozhodně ne. Akorát vám to komplikuje život a vše jde docela z kopce.laska

Mnohé sociologické výzkumy ukazují na to, že lidé, kteří nechodí do práce a neplatí, mají více sexu, než lidí, kteří pracují a měli by tak mít lepší životní úroveň a celkově kvalitnější život. Jak ale vidíme, právě tyto argumenty hrají opačný vliv. Lidé jsou totiž mnohem více stresováni a podléhají mnoha vlivů, které se špatně podílejí na jejich sexuálním životě.

Bolí mě hlava

            Fráze o bolesti hlavy je často zesměšňována a uváděna při nechuti k sexu u ženy. Jenomže muži tak často úsměvná historka se stává mnohdy opakem. V častějších případech jsou ji nuceni říkat muži. Samozřejmě je to myšleno částečně ironicky a obrazně, ale pravda taková je. Muži přestávají mít zájem o sex. Přestože si říkáte, že tomu tak být nemusí, celkový průměr tomu odpovídá. Bohužel jsme nuceni dávat tolik energie do jiných věcí, že na základní pudy a touhy se často nedostává.


Řešení jednou pro vždy

            Řešení je jednoduché. Tedy pokud nejste ve fázi, která trvá již delší dobu a činí vám tak velké problémy. To je nutné navštívit lékaře. Pokud začínáte tyto projevy u sebe cítit, zkuste změnu životního stylu.

Rozhodně se vyplatí dostatečný spánek, dostatek pohybu a to pravidelného – nejlepší je aerobní, tedy běh, cyklistika nebo plavání. Změňte stravu, omezte tuky a cukry a přidejte ovoce a hodně pijte. Méně se stresujte a snažte se odpočívat. Čtěte a poslouchejte oblíbenou hudbu. Choďte často ven a hýbejte se, co to jde. Výsledky se dostaví během několika týdnů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *