Přírodní viagra na zlepšení erekce

Autor obrázku: Richard Riley

Problémy s erekcí se objevují u stále mladších mužů. Vinou mohou být dědičné poruchy a choroby, ale hlavně životní prostředí, životospráva a celkově životní styl, jaký žijeme. Najít správnou vyváženou stravu, dostatek pohybu a navíc i spánek a odpočinek, může být pro mnoho z nás až nemyslitelné. Ale jak pak řešit právě poruchy erekce, které tyto faktory způsobují?

Zaměřte se na svůj režim

Denní režim, to je absolutní základ. Máte pocit, že je váš den rozpolcovaný, chaotický a že nemá žádný řád? Možná to je právě ono, proč jsme pak v neustálém stresu a napětí. A pro kvalitní sex, tedy pro zlepšení erekce, je právě pohodový a dobře rozpoložený psychický stav velmi důležitý. Zkuste si několik dní za sebou vést deníček, kam si budete psát vaše činnosti a aktivity. A zamyslete se pak nad tím, zda by to nešlo nějak uspořádat nebo udělat jinak, aby se našel například i čas na sport a odpočinek.

Důležitým aspektem je samozřejmě i strava. Uvědomme si to, že naše tělo čerpá energii především a jen z toho, co zkonzumujeme. Pokud jsou to těžká jídla bez vlákniny a vitaminů, v dlouhodobém hledisku se to projeví nejen na našem zdraví, ale i na sexuálním životě. Věděli jste totiž, že mnoho kořenové zeleniny působí jako efektivní podpora erekce?

Věnujte se sami sobě

Každý muž na sobě jistě pozoruje to, že se mění nálady a chutě na sex. V některém období jsou tyto nálady intenzivní, někdy nejsou skoro vůbec. Pokud toto vysledujeme a začneme se věnovat sami sobě, například formou pravidelné masturbace, může se nám zlepšit i samotná erektivní dysfunkce a budeme tak své tělo lépe znát a ovládat jej.

Problémy s erekcí jsou stále častější problém a mnohdy opravdu stačí udělat jednoduché kroky, které jsme si uvedli výše. Stačí změna životosprávy, přidat více aktivního odpočinku, pohyb a zbavit se nevhodných jídel. Uvítá to celkově vaše celé tělo. Ale co když je problém komplikovanější a tato řešení nepomáhají?

Lékař a léky

V lékárně či na internetu lze zakoupit mnoho produktů na zlepšení erekce bez lékařského předpisu. Často se jedná o přírodní produkty, kdy jsou to léky neškodné pro zdraví, bez vedlejších účinků a působí jako stimulanty. Pokud ale ani toto řešení nepomůže, nezbývá nic jiného, než se obrátit na lékaře.

Věřte tomu nebo ne, ale není to žádná ostuda. Lékař si problém vyslechne a pravděpodobně jenom opět doporučí lék na erekci, který problém může vyřešit. Než se k lékaři vydáte, zkuste ale naše rady, protože mnohdy je problém právě takto banální.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *