Koho si pozvat do postele?

V ložnici už to zkrátka není, co bývalo? Potřebujete svůj milostný život trochu okořenit? Pak máte hned několik možností, jak sexuální hrátky trochu ozvláštnit. Pokud pro vás sex ve třech není to pravé, poradíme vám, koho jiného si do ložnice přizvat.

lelo-lyla-2-cerise

Když chcete pozvednout libido

Snadný způsob, jak prohloubit sexuální touhu a erotické prožitky je na světě již od pradávna. Ano, máme na mysli afrodiziaka. Nevěřte ale babským povídačkám o tom, jak vás zaručeně nažhaví hořká čokoláda, ústřice nebo třeba zázvor. Žádná potravina na sexuální vzrušivost vliv nemá. Vědecky ověřený účinek byl ale prokázán u nejslavnějšího afrodiziaka vůbec – u španělských mušek. Zvyšují chuť na sex u žen i mužů. A mužům navíc prodlouží erekci.

Takže připravte romantickou večeři a přidejte tuto tajnou ingredienci. A čekejte ten tanec!

Když chcete zahnat nudu

Vaše libido je v pořádku. Sex také není špatný. Jen je tak nějak… pořád stejný? Tak to chce změnu! A nemusíte hned měnit partnerku – pořiďte jí erotický obleček. Nebo erotickou hračku!

Tip: Pokud se vám nechce do sexshopu a raději si erotické pomůcky vyberete hezky v klidu a beze svědků, mrkněte na sexshop erodream.cz. Objednané zboží vám přijde až domů v diskrétním balíčku!

Když necháte na posteli ležet balíček s erotickým prádlem a po chvíli se vrátíte, můžete se vsadit, že na vás na posteli bude čekat žena v tom prádle oblečená. A už je jen na vás, jestli jí pořídíte kostýmek sexy uklízečky nebo decentní krajkovou soupravu. Budete mít radost oba dva. Zaručeně!

V každém dlouhodobém vztahu přijde chvíle, kdy do ložnice přibude nějaká ta erotická hračka. A není na tom nic špatného. Vibrátory patří k těm nejoblíbenějším z několika důvodů – dráždit s ním můžete partnerku i sebe (pokud jste otevřen experimentům), partnerka si s ním užije zábavu o samotě i před vámi a váš sexuální život díky němu nabere nečekané rozměry. Přesvědčte se!

Tip: Nemusíte se samozřejmě omezovat jen na vibrátor. Pokud víte, že to pro vás není to pravé, porozhlédněte se po nabídce sexshopů a určitě najdete hračku, která potěší vás oba. Ať už to budou pouta, bičík, vibrační vajíčko nebo třeba latexový kostým, určitě si to oba užijete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *