Co když váš ženská podvádí?

Nikomu to samozřejmě nepřejeme, nicméně nevěra tady byla a bude. Může se stát komukoliv z vás i přesto, že si myslíte kterak máte skvělý bezproblémový vztah. Jediný případ kdy si můžete být zaručeně jistí, že vás vaše ženská nepodvede je pouze ten, když žádnou nemáte. Což je ovšem taky docela blbé. Nuže, co teda dělat, když zjistíme to, že ve vaší garáži parkuje další auto?

Nabýt podezření že je vám ženská nevěrná je docela jednoduché, zvlášť když jste paranoidní žárlivý týpek. Nicméně, ne vždy se musí jednat o paranoiu. Samozřejmě nemyslíme případy, kdy se vrátíte nečekaně domů a najdete tam chlápka v poloze ležícího střelce na vašem hřišti. Z toho už se asi těžko vykecají. Máme na mysli drobné detaily, náznaky a změny v chování, kterých si, pokud se znáte dlouho, prostě musíte všimnout. Samozřejmě, chytrá ženská se dokáže ovládat, ale většina ne. A indicií je opravdu spousta, například časté ťukání smsek (pokud je fakt blbá, tak i před vámi), častá kontrola mobilu „jestli něco nepřišlo“ a nadšený (nebo naopak vyplašený) pohled při sebemenším pípnutí mobilu. Nebo vám často neříká kde byla, vždycky šla „někam“ zařídit „něco“ atp. , podobně jako jste odpovídali mámě, když jste byli na základce. Vlastně tak nějak zjišťujete, že o vaší ženské víte nějak míň než vždycky. Patří k tomu samozřejmě i změny v chování, což ale záleží na osobnosti. Některá je na vás nějak podezřele hodná, další je třeba jedovatá jako zmije (což je způsobeno tím, že ji někdo utáhl na vařené nudli a z toho co ji nahučel do hlavy pak ona vidí na vás chyby, které vlastně chybami nejsou). Tohle je různé a musíte to poznat podle toho, jak se vaše partnerka chová normálně. Něco jako pozdní špatně vysvětlené příchody, neobvyklý počet naježděných kilometrů a podobně snad není třeba vysvětlovat, nicméně toto není návod jak, jsou to jen možné příklady. V žádném případě nechceme, abyste na základě našeho článku nespravedlivě obviňovali partnerku. Musíte to vycítit a poznat sami. Popřípadě si sehnat potvrzené důkazy.

A co teda dělat když zjistíme, že je to pravda a váš sladký medvídek se svíjí pod někým cizím? Hlavně proboha nikoho z účastníku nezabijte. Ne že by si to nezasloužili, ale za desetiletí ve vězení vám žádná ženská nestojí. De facto to samé platí o násilí, můžete dát v afektu všem na budku, jenomže to vám uleví jen krátkodobě a nic to neřeší, problém zůstává dál. Pokud jste masochista, můžete ji nenápadně dávat najevo pár věcí, dokud se sama nepřizná. Nejlepší je ovšem udeřit hned, ať víte na čem jste a můžete to řešit.

V prvé řadě je potřeba se uklidnit. Můžete si zajít třeba s kamarádem na pivo a podrobně to s ním rozebrat. Dávejte ale bacha na to, aby to nebyl váš společný přítel, ty z toho vynechte. Ono vůbec byste to neměli moc rozmazávat, lidé budou akorát rozpačití z toho, že se dozvěděli něco, o co vůbec nestáli.  Taky nezkoušejte dělat kázání vaší ženě a jejímu novému kolíkovi. Akorát je to více semkne k sobě. Je důležité si pořádně promyslet, co všechno jste spolu vybudovali a jestli o ni i pořád stojíte. Důkladně si promyslet všechna pro a proti a rozhodnout se, jestli ji pošlete k šípku, nebo ne. Pokud se rozhodnete podle starého pořekadla „Až vás přestane bavit, zbavte se jí a pořiďte si jinou“, máte to jednoduché, všemu je konec a začínáte znovu bez ní. Pokud se přeci jen rozhodnete opačně, je důležitá jedna věc. Rozhodně ji neodpusťte hned. Je to stejné jako s malým děckem, když mu něco projde lehce, udělá to znovu. Po pár dnech ji ale zcela neodmítejte, pokud ji budete ignorovat, de facto ji pošlete do náruče jejího milence, protože tam se jí něžností dostane dostatek. Taky po ní nevynucujte ať vám potvrdí a řekne, že i když se to stalo, pořád vás má ráda záleží jí na vás. Existuje totiž jen jedna možná odpověď kterou chcete slyšet a proto se na to ptát je zcela zbytečné. Pokud je to pravda, řekne vám to sama. A důležitá hlavní věc, která je zvlášť v dnešní době moderní, hlavně ji nevyhrožujte sebevraždou. Za prvé je to ubohé a za druhé tím dáváte najevo svoji slabost. Mimo jiné, na sebevraždu opravdu v žádném případě nepomýšlejte, je to hloupost. Pěknou věcí, kterou si po právu zasloužíte je kontranevěra, kdy si užijete vy, alespoň na jednu noc. Ovšem v tomhle případě je docela možné, že si to budete navzájem oplácet a oplácet…

Možná byste se taky měli zamyslet, jestli za to nemůžete trochu vy. Samozřejmě, do ženské stačí nalít pár drinků a každý chlap co umí trochu líp mluvit a nějak vypadá ji dokáže ukecat, jenomže je taky možné, že vyhledávala něco, co neměla. Možná byste měli zapracovat trochu na sobě. Ale nezapomínejte na to, co udělala.

Autor: Martin

Pracující student elektrotechniky, která ho ale zoufale nebaví, snažící se tvořit všemi dostupnými prostředky jakýkoliv druh umění. A pořád nemá na nic čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *