Vzhůru do sedel! Využijte výprodej kol a užijte si aktivně podzim!

Cyklistická sezóna ještě zdaleka nekončí, a přesto je tady velmi zajímavý a lákavý výprodej kol! Můžete si tak pořídit jedinečný model z kolekce 2013 za výbornou cenu! Nevěříte? Slevy se pohybují v rozmezí od 21 – 31%, takže ušetříte i desítky tisíc korun. Přesvědčte se sami!

Kvalitní kola renomovaných výrobců

Pokud uvažujte o koupi nového kola pro sebe, svou přítelkyni, nebo třeba někoho v rodině, ve výprodeji narazíte na osvědčené a zavedené značky. Mezi ně patří kola Scott, kola Giant nebo kupříkladu horská kola od výrobce Cannondale. Znamená to, že uspokojí požadavky i těch nejzapálenějších sportovců.

Představme si kupříkladu kolo Cannondale Trail SL 3 2011. Z původní ceny 21 999 Kč jej nyní pořídíte se slevou 31% za 15 399 Kč. To je úspora více než 6 000 Kč!

Má výborný rám Trail SL SAVE w/ threaded BB and 1.5″ head tube, disc only! Náboje Formula DC20 front & DC22 rear, řetěz, přesmykač, přehazovačka a řadicí páky Shimano jsou důkazem spolupráce se znalci a odborníky na svém místě. Pohodlné sedlo Cannondale Halo w/ steel rails a mnohé další jistě uspokojí vaše požadavky a zajistí jízdu, kterou si budete užívat v každém terénu.

Tento a mnohé další zajímavé modely nabízí bikeparkmost.cz! Jsou-li vaší životní vášní horská kola, výprodej vám umožní dopřát si i to nejlepší, které vám v jiné době připadá příliš drahé. V nabídce jsou ale také silniční kola, výprodej obsahuje i modely trekkingové.

Nakupujte rychle a jednoduše

Pokud si vyberete některé z horských, silničních nebo trekkingových kol ze skvělého výprodeje, můžete si jej během chvíle koupit a ono vám bude za pár dnů doručeno až domů. Chcete-li navštívit kamennou prodejnu e-shopu, i tato možnost tady je. Stačí, vydáte-li se na adresu Most, ul. Okružní 1064/16.

Neváhejte a vybírejte rychle. Nabídka není neomezená a zájemců o nové, kvalitní kolo je skutečně mnoho!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *