Vycvičený orgasmus

Vycvičený orgasmus

Vycvičený orgasmus Ženský orgasmus je něco jako svatý grál. Je opředen spoustou legend a někteří jej marně hledali celý život. Podíváme-li se do mužského mozku, je více než jasné, že pokud vaše přítelkyně, manželka, milenka, nebo náhodná kolemjdoucí opakovaně (nebo nikdy) nedosahují orgasmu, mužská ješitnost mozek zatopí otázkami. Kde je problém? Mám ho malého? Snažím se jak nejvíc můžu… Jistě, vždycky se dá říct: „Může si za to sama, asi je frigidní.“, ale tenhle červík v chlapovi stejně hlodat bude, protože prostě „nesplnil povinnost.“

 

 Nechci být zaujatý proti ženám, dávají nám spoustu fajn věcí jako sex, teplé večeře a ten nejlepší výhled na světě, ale vědci už přišli na to proč tomu tak je, ženy málo cvičí! Tedy, některé ne, ale přesto je dokázáno, že pravidelné návštěvy fitka a vůbec cvičení dopomáhá, kromě pozitivního vlivu na tělo, lepšímu sexuálnímu prožitku. Navíc, ženy v posilovně mají oproti mužům v posilovně jednu značnou výhodu, můžou dosáhnout tzv. coregasmu.

Coregasmus je orgasmus vyvolaný posilováním, přičemž většina žen které ho zažily říká, že příjemné pocity zažily při cvičení břišních svalů. Což je pochopitelné, jelikož dle vědců kteří zasvětili hodně času studiu orgasmu (mají docela fajn práci ti vědci), ženský orgasmus zasahuje kromě klitorisu a pochvy také oblast podbřišku, či celého břicha. Coregasmu lze dosáhnout v málo případech i například běháním, ale většinou jsou to cvičení při kterých se jakkoli namáhá břišní svalstvo. Úsměvné je, že jsem nedávno kdesi na internetu četl o dívce, která dosahuje orgasmu pojídáním zmrzliny. I když podle toho jak vypadala bych jí možná poradil, aby raději vyzkoušela posilovnu.

Coregasmus přitom není žádná novinka, byl objeven už v padesátých letech minulého století, ačkoli v té době byl brán spíše jako problém vadící při tréninku. Podle jisté teorie potřebují ženy pro dosažení orgasmu dosáhnout určitého napětí v dolních končetinách, čímž se pak uvolňují endorfiny a dopamin, které společně se stimulací klitorisu a pochvy vedou ke kýženému cíli. Takto se dá vysvětlit i coregasm, jen je sexuální stimulace nahrazena napětím v břišním svalstvu způsobené cvičením.

Nuže, pánové. Chcete-li vaši partnerku přivést na pokraj extáze, jednoduše ji vyžeňte do posilovny. Nebo se na ni koukejte z gauče s lahváčem v ruce když doma cvičí. Ale dávejte pozor! Na muži samozřejmě výsledek taky záleží a pokud budete v postelové gymnastice špatní, je možné že vás vaše partnerka vymění za rotoped. Raději zapojte fantazii, jelikož coregasmus lze využít i v sexu. Dle výpovědi některých žen co coregasmus zažily, si potés partnerem našli ideální polohu, jež je sice více namáhavá, ale za to je prožitek pro oba (i když hlavně pro ženu) intenzivnější.

Autor: Martin

Pracující student elektrotechniky, která ho ale zoufale nebaví, snažící se tvořit všemi dostupnými prostředky jakýkoliv druh umění. A pořád nemá na nic čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *