Autor obrázku: Joel Kramer

Hazardní hry, které si může zahrát více hráčů naráz, jsou fenoménem poslední doby. Mezi gamblery jsou velmi oblíbené, protože mohou své zážitky sdílet se svými známými v reálném čase. Online kasina se tak tímto krokem začínají přibližovat těm kamenným. Díky multi-player hrám se můžete seznámit s novými lidmi, zažijete daleko více zábavy, než když hrajete sami a v neposlední řadě máte skvělý výběr různých hazardních her.

A jaké jsou tedy novinky od Microgaming? Prvním z nich je moderní video automaty Leagues of Fortune s pěti válci a 1024 výherními liniemi a bonusovou hrou. Samozřejmostí jsou scatter, divoké symboly a free spiny. Vaše původní výhry můžete navíc díky možnosti Gamble skvěle násobit.

Druhou novinkou je také výherní automat. Ten nese jméno Karate Pig, nabízí 40 výherních linií a pomocí divokým symbolům dosáhnete velmi snadno několikanásobně vyšších výher. U hry potkáte také bonusovou hru s volnými spiny. Díky svému dokonalému zpracování patří tento výherní automat mezi jednu z nejzábavnějších her svého formátu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here