MS v hokeji 2013 již za několik týdnů

Lední hokej, mistrovství 2013

MS v hokeji 2013 již za několik týdnů

Lední hokej, mistrovství 2013
Autor obrázku: Terry Johnston

Rezervujte si televizi, zajistěte si volno a nakupte zásoby dobrého jídla a pití. Mistrovství světa v ledním hokeji 2013 se již nezadržitelně blíží a tak je třeba se dostatečně včas připravit. Nezapomeňte na náležitou fandící techniku a příslušenství, jako jsou potřebné národní barvy, vlajky a prapory nebo další zajímavé artefakty. A jelikož se MS v hokeji 2013 koná nedaleko, proč se na místo nevypravit osobně?

Vlakem nebo autobusem

Sportovní události jsou velmi oblíbení akce, které často lákají návštěvníky i z opačných koutů světa. Právě tento hokejový svátek je toho jasným důkazem. Jelikož ale mnoho hokejových fandů naší země nepatří mezi ty movitější obyvatele této země, nemohla by si daleké cesty dovolit. Právě letos se však MS v hokeji koná jen několik set kilometrů daleko a v prodeji jsou již zajímavé zájezdy a fanouškovské výpravy za velmi zajímavé ceny.

Vydejte se tak například vlakem nebo autobusem za příznivé ceny s partou fanoušků a zakuste tak MS v hokeji 2013 program na vlastní kůži. Není se třeba obávat ani nijak nízkých teplot v severní Evropě, kde se hokejový svátek koná. Švédsko a Finsko jsou sice zeměmi chladnějšími, než ČR, ale v květnu, kdy mistrovství koná, zde jsou příjemné a někdy i tropické teploty.

Staromák bude připraven

Ne každý si ale může dovolit jak z časových, tak finančních důvodů takový zájezd, ale přesto by rád zakusil hokejovou atmosféru na vlastní kůži. Nezbývá nic jiného, než doporučit fandění v některé s vyhlášených hospůdek, nebo i známé a oblíbené fandění na pražském Staroměstském náměstí. Právě zde se sejde u velkoplošné projekce i několik tisíc věrných fanoušků a atmosféra je jedinečná.

Letošní oslovství bude zajímavé i z jiného hlediska. MS v hokeji 2013 sestava bude mít velmi náročný úkol a bude od ní očekáván velmi dobrý výsledek. Právě letos je to totiž celých 15 let od slavného Nagana. Jak si ale poradí letošní hokejoví machři s ostatními zástupci hokejových velmocí, to je prozatím ve hvězdách. Vy u toho však můžete být a podpořit je.

Jeden komentář u “MS v hokeji 2013 již za několik týdnů”

  1. Wonderful overcom! I will beginner whilst you change your blog, the best way may my partner and i sign up for any website web-site? Your account helped me your appropriate package. I have been previously tiny bit acquainted in this your own transmit supplied sparkly transparent idea

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *