Jaro na obzoru, tak makej

funkcni-trenink

Jaro na obzoru, tak makej

funkcni-treninkBlíží se jaro, což je pro všechny správné chlapy jedno z nejlepších období. Slečny se zbavují dlouhého oblečení a to jak nahoře, tak dole. Sukně, kraťasy, krátká trika s výstřihy anebo stylové jarní šaty. Nejen to dokáže i s tím nejsilnějším mužem docela zatočit. Ovšem je třeba myslet na to, že ženy myslí obdobně, jako muži. Tedy platí v podstatě to samé, ale opačně. Není nejvyšší čas se sebou již konečně něco dělat?

Makej, makej a makej!

Kdo nezažil vojnu, nemá představu, co je to vlastně makat, makat a makat. Oponovat však mohou opravdoví kulturisté. Nemusíme se hned vrhat do vrcholového tréninku nebo do extrémní fyzické zátěže, abychom vypadali dobře a oslovili nejen nějakou sličnou slečnu, ale i se cítili dobře. Není nic horšího, než když si chcete vzít své oblíbené letní tričko, ale „pivní pupek“ to jaksi neumožňuje.

Vykašleme se na dlouhé řeči o zdravém životním stylu. Chce to funkční trénink, pravidelný pohyb a úpravu jídelníčku. Nemusíme se ani tak zbavovat našich oblíbených potravin, jen to chce trošku více uvažovat o tom, co vlastně jíme, v kolik to jíme a jestli toho nejíme moc. Tedy. Zapněme ty naše skryté mozkové buňky a využijme je alespoň občas nejen pro náš vzhled, ale i pro naše zdraví a dobrý pocit.

Praha jako příklad největší

Chodit do „fitka“ je v dnešní době hrozně IN. Tedy určitě si s touto myšlenkou pohráváte. Je to jasné, už se úplně vidíte, jak v kolektivu v práci na otázku co budeš odpoledne dělat, prohodíte opovržlivým tónem, že jdete přece do „fitka“. Jenomže když už chcete působit jako opravdový machr, chtělo by to aspoň znát samotné základy cvičení a využití času v tomto cvičebním zařízení. Navíc, zadarmo to taky není.

Kde se dozvědět nejvíc, než v Praze? Posilovna Praha nebo fitness centrum tak může být skvělým místem pro inspiraci a získání informací nejen o cvičení, ale i o stravě. Profesionálové jsou často velmi ochotní se Vám věnovat a za malou úplatu tak můžete získat zkušenosti nevyčíslitelné hodnoty.

Nejen cvičením jsi živ

Když už budete v té Praze, zkuste i nějaké to solárium Praha. Opálený člověk, který i při samotném cvičení vypadá lépe, osloví mnohem více, než nějaká bílá nicka. Samozřejmě k cvičení je nutno dodržovat i pravidelný režim jak se stravou, tak s dostatkem tekutin a spánkem.

Jeden komentář u “Jaro na obzoru, tak makej”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *