Jak ze zplihlých vlasů udělat hřívu?

By: Here in Van Nuys

Mnoho žen se trápí tím, že má málo vlasů a chtěly by objem. Anebo některé mají i poměrně husté vlasy, ale mají je rovné a tedy zplihlé a snaží se z nich udělat všemožnými způsoby oslňující hřívu.

Jak na to, aby vlasy vypadaly jako hříva?

Když má žena krásné vlasy, umyté, voňavé a objemné, tak se za ní každý chlap otočí a je jedno, zda jsou kudrnaté anebo rovné. Avšak udržovat si takovéto vlasy je někdy poněkud těžké, zejména pro ženy, kterým nebyl dopřán objem ve vlasech. Avšak tyto ženy si mohou pomoci:

  1. Tupírování vlasů

Starou klasikou, kterou používaly již naše babičky je tupírování vlasů. Stačí jen mít dobrý hřeben, jak se kdysi říkalo „všivák,“ protože jeho zuby jsou hodně nahuštěné a také trocha laku na vlasy, které sice naše babičky nepoužívaly, avšak s tímto pomocníkem vám to déle vydrží. Pokud chcete dosáhnout opravdu velké změny, tak je nejlepší dělat to po částech. Prostě si vezmete proužek vlasů (je lepší začít od spodku hlavy) a ten natupírujete a postříkáte lakem a necháte tak a vezmete druhý proužek vlasů a tak pokračujete, dokud nebudete mít celou hlavu. Až budete mít natupírované všechny vlasy, tak stačí jen malé úpravy, abyste vlasů daly tvar, a můžete jít. Dávejte si pozor, abyste již natupírované a nalakované vlasy zpátky nesčesaly, protože by ztratily efekt.

  1. Fénování

Mnoho může také udělat to, jak si vlasu vyfénujete. Když vylezete ze sprchy, vysušte si vlasy ručníkem a na chvíli je nechte přirozeně schnout, ale ne úplně do sucha. Po nějaké chvilce vezměte fén a foukejte do vlasů tak, že se předkloníte a budete foukat vlasy proti směru jejich růstu. Když budou vlasy skoro suché, tak si vezměte kartáč. Pomocí kartáče a fénu můžete vlasům jednoduše dodat objem, tím že při foukání budete kartáčem táhnout vlasy směrem od hlavy. Mnoho kadeřníků radí, abyste před fénováním použili nějaký ochranný prvek, většinou jde o spreje, abyste si své vlasy tolik nepoškodili, protože právě fénováním anebo žehlením naše vlasy trpí nejvíce.

Kosmetické přípravky

Pomoc ke většímu objemu je také kosmetika, ať už jde o různé speciální šampóny či masky na vlasy a kondicionéry, tak existují i pudry na vlasy a podobně. S těmito přípravky vám jistě rádi pomohou v drogeriích anebo si nechte pomoct vašim kadeřníkem.

Vlasy jsou součástí naši osobnosti, a proto bychom se měli o ně řádně starat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *