Poklidné bydlení uprostřed rušné Prahy

Prakticky každý muž má v mládí rád bujaré a nikdy nekončící večírky, kterým se rád věnuje klidně i několik dní v týdnu. S postupem času ovšem mnohem více, než ženy, potřebujeme dostatek klidu a pohodlí, bez čehož bychom se jednoduše neobešli. V případě prvním se lidé často stěhují do našeho hlavního města, aby byli neustále v centru všeho společenského a kulturního dění. V případě druhém pak z Prahy prchají, i když ve své podstatě by nejraději setrvali – pouze za jiných podmínek. Metropole České republiky v posledních letech prochází řadou změn, a proto je v jejích útrobách vyhověno oběma skupinám. Důkazem za všechny jsou například Byty na Vackově, které vám hodláme představit poněkud podrobněji.

Vlastní bydlení v Praze spojené s přírodou

Vackov je jednou z nejklidnějších části Prahy nacházející se v městské části Horní Žižkov. Tuto lokalitu čekají v letech následujících skutečně rozsáhlé změny. Oblast totiž prochází kompletní revitalizací, která si klade za cíl vybudovat obchodní a rezidentní čtvrť. Bydlení v Praze na Žižkově je proto ideálním prostředím pro rodinu s dětmi i jednotlivce, kteří už nechtějí pobývat v nájmech a platit někomu zbytečné peníze za něco, co jejich nikdy nebude.

Jelikož je stavba hned pěti bytových objektů, jejichž jednotlivé „buňky“ se pohybují v rozmezí od 1+kk do 4+kk, v plném proudu, byl již samozřejmě spuštěn volný prodej. O byty na prodej v Praze 3 je skutečně obrovský zájem, za což vděčí nejen krásnému prostředí v blízkosti parku nesoucího název Židovská pec, ale také kompletní občanské vybavenosti, která čítá:

  • školy a školky, obchodní domy
  • restaurační zařízení a sportovní areály
  • ordinace lékařů a zastávky MHD
  • památky a možnosti k dlouhým procházkám v přírodě

Zaujali jsme vás? Neztrácejte čas!

Každému čtenáři je určitě jasné, že o nové byty v našem hlavním městě je obrovský zájem. Málokdo by totiž alespoň jednou v životě nezatoužil zabydlet se v naší metropoli (ještě za takovýchto podmínek). Bydlení na Vackově je skutečně ideálním dlouhodobým řešením ve chvíli, kdy už přemýšlíte nad usedlejším životem, ale stále chcete mít blízko k tomu, abyste se jednou za čas mohli vypravit do víru velkoměsta.

Jeden komentář u “Poklidné bydlení uprostřed rušné Prahy”

Komentáře jsou uzavřeny.