Brigáda jako promotér

jan_fedorov_oblicej

Brigáda jako promotér

jan_fedorov_oblicejPeněz v poslední době nemá asi nikdo nazbyt, proto se hodí každá brigáda. Problémem však není výběr, jakožto nekorektní jednání, mnoho slibů, výdělek žádný nebo pohybné práce a služby. Podívejme se na nejčastější podvodné brigády, na které je lákáno mnoho mladých lidí s vidinou snadného výdělku.

Call centrum nebo ulice?

Přivydělat si chce opravdu každý a peníze jsou třeba. O tom není rozhodně žádných pochyb. Ovšem problémem tak může být nalezení té správné a dostačující brigády. Uvědomme si, že v současné době, kdy se firmy zbavují svých stálých zaměstnanců, tak může být zájem o brigádníky minimální. Přesto se díky značným výhodám vyplatí mnoha společnostem pracovní síla formou brigády více, než stálí zaměstnanci a toho lze využít. Dobrým příkladem jsou hostesky.

Pokud budeme hledat brigádu, určitě nás bude směřovat internet na své pracovní portály, které nabízejí asi největší koncentraci brigád na jednom místě. Bohužel doba spěje k nabídce málo zajímavých brigád, těch dobrých je minimum a my se tak setkáváme s takřka doslovně zaplevelenými portály brigády ve formě call centra, aktivního prodeje a nabízení produktů nebo domácích prací, které jsou jednoduše často prostředkem jak z lidí tahat peníze.

Která práce má smysl?

Hledejte práci, která se tváří jako seriozní nabídka. Nenabízí Vám tak obrovské finanční částky, nenabízí „možnost výdělku podle Vašich schopností“ nebo se nesnaží skrývat za jméno nějaké zahraniční často neznámé společnosti. Klasická a poctivá brigáda by měla obsahovat dostatečný kontakt, stručné informace o práci a samozřejmě i dobrým vodítkem může být známé jméno firmy.

Mezi ty klasicky známé dobré formy brigády patří například pomocné práce na stavbě, práce za pokladnou, promotéři na různých akcích, práce v restauraci nebo řetězcích rychlého občerstvení, pomoc při prodeji na tržišti nebo brigáda u obchodních řetězců při inventuře nebo naskladnění.

Největší koncentrace práce určitě nabízí Praha. Centrum naší republiky představuje možnost vyššího výdělku, než lze v průměru jinde v ČR a tak například hostesky Praha, pokladní v supermarketech, prodejci v tržnici nebo pomocná síla vydělá i o 50% více, než stejné práce v jiných krajích. Evidentní a nejlepší příklad mohou být i obchodní řetězce.

Jeden komentář u “Brigáda jako promotér”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *