Vyberte si z nabídky mnoha filmů, které přichází do kin, a nechte se vtáhnout do děje

Jestliže si chcete užít volný večer s partou přátel, svou přítelkyní, nebo jen tak sám a hledáte způsob, kterým čas nejlépe vyplnit, vydejte se do kina. Právě nyní nabízí spoustu akčních, napínavých i zajímavých filmů, z nichž si ten správný vybere každý z vás. Zde je malá ochutnávka z nabídky filmů v kinech, kterou najdete na stránkách Filmpre.cz/filmy-2015.

Pro všechny milovníky sportu

Jestliže jste fanoušky hokeje, mohl by se vám líbit film Rudá mašina. V našich kinech je od 23. dubna a najdete v něm herce jako Scotty Bowman, Mark Deakins, Vyacheslav Fetisov a další. Jde o celovečerní dokument o nejúspěšnější sestavě sportovní historie, týmu Rudá armáda.

Kapitán Slavy Fetisov vypráví a popisuje národního hrdiny, který přešel do pozice politického nepřítele. Poznáte to, jak se ve sportu projevují kulturní a společenská hnutí a pozoruje vývoj týmu při vývoji Sovětského svazu.

Poznáte jedinečný příběh, v němž se muž vzepřel mocenskému aparátu a Rusům pomohl k cestě ke změnám.

Máte rádi sci-fi a umělou inteligenci?

Dalším kouskem, který stojí za vidění je film Ex Machina. Hlavní postava Chaleb vyhrává firemní soutěž a získává hlavní cenu – týdenní pobyt na chatě zaměstnavatele, kterým je vědec Nathan.

Až poté, co jej vrtulník vysadí v pustině, poznává, že čas zde strávený nebude rozhodně obyčejným. Bydlí v supermoderní budově působící jako protiatomový bunkr. Seznamuje se s Avou, přátelskou dívkou, která má však je krásnou tvář a její tělo je průsvitné, plné drátů.

Chaleb se stal tím, kdo má Nathanovi zprostředkovat poznatek, zda je možné, aby Ave díky jejímu kouzlu v Chalebovi vyvolala nějaké city. Ten však není vůbec spokojen se svou rolí, navíc se od Ave dozvídá, že mu o svých plánech Nathan neřekl vše.

Ve filmu si zahrál Domhnall Gleeson, Oscar Isaac, Alicia Vckander a další. V kinech se objeví už ve čtvrtek, 30. 4. 2015.

Mnohé další filmy, které jsou a budou letos v kinech, najdete na stránkách Filmpre.cz. Vyberte si a užijte si spoustu zábavy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *