Novinky ze světa filmu pro červen 2015

Páteční večer a nevíte, co podniknout? Co takhle kino? Že nevíte, co zrovna dávají? My Vás teď provedeme novinkami ze světa filmu.

By: Leo Hidalgo

Špion (komedie USA)

V této výborné komedii Paula Feiga uvidíte takové herecké hvězdy jako je Jason Statham a Jude Law. A o co že vlastně v téhle komedii půjde? Je to svým způsobem taková parodie na bondovku 90 let, které nechybí ani vtip ani šmrnc. Do role hlavní hrdinky Susan (analytička CIA) byla zvolena Melissa McCarthy. Je pravdou, že tato herečka není ve světě filmů zrovna oblíbená, ale v této komedii odvedla dobrý herecký výkon. Společně s ní ve filmu tvoří pár (Jude Law) a Melissa samozřejmě touží po jeho srdci. Vše se zamotá v den, kdy do kanceláře přijde Rayna Boyanov (Rose Byrne), která zdědí po svém otci bombu. Ta by mohla zničit klidně celé město a Rayna ji chce za každou cenu prodat klidně i teroristům, ale bohužel identita dalšího špičkového agenta (Jason Statham) byla prozrazena a na jeho místo bude nasazena právě Susan.

Délka: 120 min

Režie: Paul Feig

Hodnocení: 70%

Jurský svět (akční – dobrodružný)

Před dvaadvaceti lety tragicky skončil sen excentrického milionáře Johna Hammonda, který chtěl na odlehlém ostrově z dinosauří DNA vypěstovat Jurský park s živými exponáty. Od té doby se ale mnohé změnilo. Park jede na plný výkon a ročně jím projdou miliony zákazníku, kteří chtějí vidět desítky vyhynulých živočichů, ale vedení parku hledá stále nové a nové způsoby, jak park ještě více zviditelnit a v ten okamžik přijdou komplikace. V tomto snímku uvidíte herce jako např. Chris Pratt, Dallas Howard, Jake Johnson.

Délka: 125 min

Režie: Colin Trevorrow

V kinech od 11. 6. 2015

Zajímavosti: Jedná se o úplně první film ze série Jurský park, kde nebyly použity modely dinosaurů vytvořené Stanem Winstonem. Ten bohužel v roce 2008 zemřel. Místo toho byli dinosauři vytvořeni počítačem ve studiu Legacy Effects.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *