Kanye West je pod pantoflem?

Kanye West je možná drsný raper, ovšem ve vztahu s jeho novou přítelkyní Kim Kardashian to není on kdo, nosí kalhoty. Při aktuálním společném turné Kanye Westa a Jay-Z The Throne Tour strhla Kim Kardashian žárlivý povyk a jednoduše zakázala dívky v zákulisí.

[youtube id=“gG_dA32oH44″ width=“600″ height=“350″]

 Kanye West má samozřejmě spoustu kamarádek a to i z řad stylistek, kosmetiček a dalších žen, které se při turné běžně pohybují v zákulisí, jenže jeho nové přítelkyni se jednoduše nelíbí, že by s nimi měl být Kanye v zákulisí sám. Proto zakázala minimálně ty, co tam opravdu nemusí být a bude Kanyeho Westa následovat po celou dobu letos evropského turné. To startuje zítra večer v Londýnské O2 aréně, kde si Kim Kardashian už včera pronajala malou část, kde tráví s Kanyem čas. Což je z ženského pohledu sladké, z pohledu mužského to začíná zavánět mírnou otravností. Navíc, Kim Kardashian už pár dní předtím ukázala, že má hlavní slovo. Když si Jay-Z v Anglii pronajal oddělenou sekci v luxusní restauraci Zuma, Kanye s Kim se párty nezúčastnili a raději si dopřáli večeři ve dvou. Ale třeba je to jen tím, že jejich vztah trvá jen krátce a podle svýh vlastních slov jsou si pro sebe souzeni. My si zase myslíme, že to vyšumí do prázdna, jako milion vztahů celebrit předtím, které si byly také souzeny a to už i kvůli pověsti a milostným avantýrám, která Kim Kardashian předchází.

Náš názor je takový, že Kanye West pod pantoflem není, nové holce trochu ustupujeme všichni, nebo ne? Protože kdybysme to nedělali, tak se na nás vykašle a nám zůstane zase jenom ta naše pravá, nejvěrnější. Ovšem zakazovat nám něco, tak se vykašleme my na ni, což  podle našeho tipu potká i tento aktuálně jeden z nejvíce diskutovaných párů.

Autor: Martin

Pracující student elektrotechniky, která ho ale zoufale nebaví, snažící se tvořit všemi dostupnými prostředky jakýkoliv druh umění. A pořád nemá na nic čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *