Současný prototyp ideálního muže

model

Jaký typ mužů frčí?

modelDost již bylo mnoho výzkumů a osvědčených rad. Právě ty určovaly a snažili se definovat ideálního muže. Každý normální člověk se opravdu jen podivoval, co jsou média schopna vyprodukovat za nesmysly. Podle jednoho magazínu se totiž ideální muž obléká do těch nejaktuálnějších a trendy kolekcí, podle druhého by z muže měla vyzařovat svoboda a nespoutanost. Jak je to ale doopravdy?

Selský rozum vítězí

Samozřejmě dojem na něžnější pohlaví neuděláte tím, jestli se budete oblékat podle nejnovějšího stylu, pokud se k vám jednoduše nehodí. Je důležité si najít svůj osobní styl, který bude charakterizovat vaši osobnost a charisma. Jistě můžete oponovat, co to tedy je. Jednoznačné doporučení nejde navrhnout. Mělo by to být oblečení pro vás příjemné, padnoucí velikosti a určitě hodící se do dané situace.

Nejde pouze o oblékání

Současný muž neohromí pouze stylem oblékání. Mnoho žen vám řekne, že muž ji osloví především svým charisma a vystupováním. Je sice hezké dobře vypadat, ale chovat se jako „hulvát“ může předem vytvořený obrázek u ženy pěkně rozhodit. Muž by se měl totiž věnovat jak zevnějšku, tak vnitřku, když to shrneme do jednoduchého popisu. Jde tedy o to, že moderní muž by se měl věnovat fyzické stránce, ale i psychické.

Prototyp ideálu

frajerPodle současných průzkumů by tedy měl moderní muž vypadat přibližně takto: Tělo by měl mít přiměřeně vypracované, neměl by být vyhublý, ale ani příliš tlustý. Měl by chodit slušně oblékaný, volit oblečení podle příležitostí a kombinovat dobře barvy. Měl by o sebe pečovat a používat kosmetiku. Pečovat o vlasy, o pleť, věnovat se svému ochlupení na různých částech těla, holit se, používat parfémy hodící se k jemu samotnému a nevolit sladké nebo silné kořeněné vůně. Dále by se měl vzdělávat, pravidelně sportovat a měl by ženě poskytnout určité finanční zázemí.

Nehledejme v tom vědu

Bohužel svět je krutý a takový ideál se těžko hledá. V samotných průzkumech se totiž obvykle na samém konci hovoří i věcech, které již tolik prezentovány nejsou. Ženy se vyjadřují k tomu, že většinou si vystačí s mužem, který o sebe alespoň trochu pečuje, má je rád a rozumějí si. A to je rozhodně lepší a optimističtější pro mnohé osamělé muže, protože kdo se může pyšnit tím, že splňuje vlastnosti ideálního muže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *