Seznámení přes internet

Vidíte své šťastně zadané kamarády a je vám líto, že vy se cítíte tolik sám? Nemáte čas nebo náladu, seznamovat se v barech, klubech nebo na diskotékách? Co takhle zkusit seznámení přes internet?

Autor obrázku: Rob Boudon

Seznámení přes internet přece může skončit velkou láskou, tak proč to nezkusit? Vyhledejte si internetový portál zabývající se seznamováním lidí a váš lov může začít. Nezapomeňte na to, že je třeba popravdě vyplnit svůj profil. Nepište, koho hledáte, však nikdy přece nevíte, zda se nebude dotyčná pouze vydávat za slečnu dokonalou, kterou vidí, že hledáte. Spíše se soustřeďte na to, abyste o sobě vyplnil svou povahu, koníčky, ale také hudbu nebo svůj životní styl. Čím budete konkrétnější, tím větší šance je, že si s vámi začne psát žena, se kterou si budete opravdu rozumět. Nemusí to být však samozřejmě pravidlem.

Pokud si budete prohlížet i vy profily ostatních a některá žena vás zaujme, neváhejte a napište jí. Nebuďte hned příliš aktivní nebo sebe neukazujte takového, jaký vlastně ve skutečnosti nejste, už od začátku. To by mohlo skončit pak velkým zklamáním na obou stranách. Raději se snažte napsat pár úplně běžných vět o sobě a řiďte se pravidlem – jasně, stručně, výstižně.

Píšete si už jeden večer s ženou, kterou byste už také rád poznal osobně? Mluvte o společném setkání, avšak neuspěchejte ho. Raději počkejte, až si vyměníte více vzkazů, tím se totiž o druhém dozvíte mnohem víc a i osobně vám to pak mnohem ulehčí situaci.

Pokud se vám stane, že uvidíte, jak z toho už s první ženou nic nebude, rozhodně se nevzdávejte. Musela by být opravdu velká náhoda, abyste si hned s první ženou padli do noty a měli spolu pohádkový vztah. Spíše to považujte za zkušenost, která se vám bude při dalším seznamování hodit. Ještě, aby ne. Už budete vědět, jak komunikovat s ostatními, jak chatovat nebo zkrátka můžete poznat nové přátele, díky kterým se později seznámíte s dalšími lidmi.

Jeden komentář u “Seznámení přes internet”

  1. PUSU PUSO! Jsem INVALIDA, VOZÍČKÁŘ! Kdysi jsem si na břicho vylil kávu a je to vidět. Malinko nedobře je mi rozumět. Jsi nejlepší, kterou znám? Jsem single! Setkání jen v „Havru“ do 1 měsíce od prvního vzájemného písemného kontaktu. Vzali mi ŘP! Stojím, ale při chůzi neudržím rovnováhu. UDĚLÁME SI DOBŘE? Neotáčejme se zpět, vždyť žijem právě teď. Žijeme jen krátce, tak proč ty okamžiky ztrácet? Ať to PÁRA TLAČÍ, my máme SÍLU DRAČÍ! Tvůj recyklovaný teenager. Mé vrásky jsou jen převlečený smích! Hledám „kočku“, která má ráda „psinu“! Jdeme na to? Ju, chu, chů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *